"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Jinjer: тур продовжується

5-F1qlfUC9s

Всім-всім-всім шанувальникам справжнього українського металу, нестримного драйву та шаленої енергії! Нестримна, вона лунає зі сцен багатьох міст нашої країни, розпиляючись над сотнями вірних слухачів.

Чому?..Де?..Як?..

Після грандіозного турне по Європі, Jinjer влаштували тур по рідній Україні, в підтримку нового EP, тим самим приводячи в захват своїх шанувальників.

Кожен із нас із легкістю може стати частиною великого дійства, яке творить нашу музичну історію вже сьогодні. Цього разу, 17 жовтня, нам вдалося зазирнути в зал на концерт Jinjer у козацькому краї нашої країни – Запоріжжі. І зовсім неважливо, новий ви прихильник чи досвідчений фанат – усі мали можливість отримати величезне задоволення.

Після невеликого, але драйвового розігріву від місцевих бендів, сталося те, на що всі так чекали, Jinjer у повному складі вийшли на сцену, і після привітань із публікою, одразу ж почали “давати жару”. Атмосферу в залі значним чином підтримувала вокалістка гурту, яскрава та завжди “рокова” – Тетяна Шмайлюк. Поставши перед публікою у новому образі – змінивши довгі дреди на зухвалу коротку стрижку, вона додала свіжих нот Jinjer. Стильний образ, яскравий макіяж, вогонь в очах і музика в крові! Прямий контакт із публікою також додав настрою, музиканти і слухачі зустрілися віч-на-віч, дивлячись в очі один одному. Агресивні вокальні партії, дійсно вражаючи важкі гітарні лінії, потужний бас і неймовірна енергетика підняли на ногі навіть тих, хто дуже зручно сидів. А почувши знайомі вже хіти, шанувальники вже не могли стримуватися: хтось згадував знайомі слова, хтось намагався влаштувати справжній брутальний слем, а дехто просто “відривався” від всієї душі.Фотографи, в свою чергу, ловили кожен рух музикантів, змагаючись за кращій кадр.

Після основної програми гурт викликали на біс, “Желаю, значит получу”– під ці слова завершився цей гарячий вечір. Після концерту найбільш витривалим вдалося отримати автограф або фотографію із кумирами.

Окреме слово варто скзаати і про новий сингл Jinjer – “Sit Stay Roll Over”. Нещодавно гурт презентував новий кліп саме на цю пісню, який вже встиг підкорити своїм невимовно сильним посилом усіх шанувальників, здивувати й розворушити звичайні музичні будні. Дикий, нестримний відеоряд, сміливі ідеї, і як результат – більше ста тисяч переглядів за перші десять днів на YouTube, збільшення армії фанатів, ще більше закоханих поглядів на вражаючу фронт-вумен, з надзвичайними вокальними данними.

“Claws! Crash bones!”

Пси, шалені пси, які нікого не пошкодують, розтрощать кістки своїми сильними пащами, і втопчуть власну правду в землю. І лише кров капає з маленькими плямами на підлогу, коли вони знову чують знайомі команди.

“Roll Over! Sit! Stay!”

Jinjer приручили своїх псів, навіть наблизилися до них впритул, і продемонстрували це всьому світу.

Тяжка праця, неймовірний запал та відданість власній справі – все це робить Jinjer дійсно гігантами української метал-сцени. Нам залишається лише побажати їм ще більше концертів та найкращої публіки, адже всі складові для підкорення світу у них вже є!..

Автор: Вікторія Біла
Фотограф: Михайло Палій