"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Іти до мети разом з гуртом Septeema

1

Боротися та йти до своєї мети – саме це є сенсом людського життя. Звичайно, з цим багато хто може не погодиться, але все ж в більшості випадків це так. Для когось сенс життя – кохання, та коли воно помирає, то тягне за собою й сенс життя. Ще для когось – друзі, розваги, робота та будь-що інше, але все воно може зникнути в один момент, забравши з собою те, заради чого ви жили, а мета буде вести вас вперед.

Такої ж думки дотримується Septeema у своєму новому синглі із назвою «Борьба». Не чули ще про нього? Тоді не гаймо часу та знайомимося ближче з гуртом, його творчістю, зокрема вище названою композицією.

Гурт був заснований ще на початку 2014 року двома гітаристами Олександром та Германом і вокалістом Павлом. В листопаді до них приєднався басист Артем, а за барабани змушений був сісти Саша, та внаслідок безуспішних пошуків другого гітариста він повернувся до гітари та ще й на додачу вокалу, а місце драмера зайняв Михайло. Та на жаль в серпні Саша покинув гурт і зараз його склад виглядає наступним чином:

Паша Ехало –вокал;
Герман Лазебний – гітара;
Артем Тютюнник – бас-гітара;
Роман Макаров – гітара;
Михайло Вернер – барабани, бек-вокал.

Такою командою хлопці почали творити свою музику і результат не змусив довго чекати на себе. Так 25вересня у мережі з’являється новий сингл. Композиція повністю відповідає жанру, в якому працюють, а саме Djent і Progressive Metal і з перших секунд понесе вас на хвилях своїх в країну музики.

Трек починається коротеньким інструментальним вступом, та вже через лічені секунди він зливається з доволі потужним вокалом, і об’єднавши ці дві сили пробиває броню, щоб донести основну тематику до вашої душі, та посіяти хоч зернинку боротьби у вашому серці:

«Иди!
Управляй своей мечтою,
Будь уверен, это стоит
Твоей собственной боли.
Найди!
То, что связано с тобою,
И борись за тех, кто дорог
До последней капли крови»

Власне і ми бажаємо хлопцям боротися, адже вони лише на старті свого творчого шляху, та впевнені, що у них все вийде. Головне – йти до своєї мети, жити цією метою, зробити її своїм сенсом життя.

Автору впадлу себе підписувати.