"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

YepSYkeVObY

Погляд на сучасну культуру від Каті Гапочки

Гурт “Гапочка” відомий українському вуху з 2007 року. З того часу, як музиканти підкорили вершину конкурсу “The Global Battle Of The Bands UA-2008″, на озброєнні в четвірки з’явились три альбоми, пісні з якого лунають по всіх куточках нашої країни. Четверта платівка вже не за горами. Позаду – десятки фестивалів, концертів та сольних виступів. Нам вдалось зв’язатись з незмінною учасницею мелодійно-рокерського угруповання – Катьою Гапочкою і дізнались, під яким кутом вона дивиться на нашу культуру та суспільство.

 

 

Катя Гапочка

 

“Крок у rock”: – Кать, ти – вже сформований музикант, в тебе є своя аудиторія. Тебе слухають, знають, до тебе прислухаються. Що хочуть чути зараз люди, чого їм не вистачає в нашому мистецтві?
Катя: – Мені важко бути в ролі слухача і не бути при цьому музикантом… Все-ж, в Україні достатньо фірмових колективів, але на мій погляд, інколи це схоже на погоню за якістю, а не за щирістю. Не думаю, що пересічний слухач в таке вникає. Гадаю, що в нас мало позитивної сучасної української музики без «шароварщини»; як мінімум – для підтримання духу.

“Крок у rock”: - Як, на твою думку, зміниться вітчизняна культура в найближчі десять років? В яку сторону?
Катя: – Надіюсь, що все йде до збагачення культури і через 10 років в Києві я буду чути частіше українську мову, аніж російську.

“Крок у rock”:- Які види мистецтва, на твою думку, будуть еволюціонувати в нашому суспільстві, а які затягне регрес?
Катя: – Все залежить від самих людей. Я буваю за кордоном і часом, коли вертаюсь в Україну, порівнюю, задаю собі багато питань. В тому числі – «як те все гарне і творче в Україні може еволюціонувати?!»
Але це питання глибше, ніж здається, навіть на побутовому рівні – більша частина населення вимушена жити в сірих будинках – «хрущовках», зовсім непривабливих, «антитворчих» місцях. Більше того, – мало хто з людей прагне різнобарвити свій побут, цікавими та нестандартними, стильними детальками. А це, між іншим, створює творчий настрій. Ми спішимо, або лінуємось – не знаю, що це за хвороба в нас така. І ще часто буває: якщо вже хтось і доривається до грошей – то будує собі холодний і абсолютно безглуздий жлобський «замок». Певно, це  якась пострадянська обмеженість, лінь та надто вузьке бачення світу. Тому якщо переборемо це все – то і піде у нас еволюція на всіх рівнях.

Гурт “Гапочка”

“Крок у rock”: - Чи став проект «Гапочка» чимось більше, ніж музика? Чи може в майбутньому він розширити свої рамки і стати брендом одягу, лейблом тощо?
Катя: – «Гапочка» стала ще більшим музичним експериментом, аніж була.
“Крок у rock”: - Які навички ти в собі розвиваєш сьогодні? Є бажання пізнати щось нове чи ти вдосконалюєш вже набуте?
Катя: – Люблю вчитися і вчити☺. Завжди хочеться пізнати більше, ніж можеш. Зараз, наприклад, вчусь грати на трубі, але через не стачу часу я, поки що, пасу задніх ☺.

“…якщо вже хтось і доривається до грошей – то будує собі холодний і абсолютно безглуздий жлобський “замок”…

“Крок у rock”: - Розкажи, чим будеш радувати слухачів найближчим часом?
Катя: – Як мінімум, чотири події відбудуться в найближчі півтори – два місяці:
– наш новий альбом «Лови мої слова»;
– наш новий кліп на пісню з альбому;
– 17 травня – сольний концерт в київському клубі «Атлас» – презентація нового альбому, купа цікавинок від нас на концерті.
– і остання новина – поки що, в секреті ☺.

“Крок у rock”: - На останок, декілька слів для читачів «Крок у rock».
Катя: – Здоров’я, бажання, миру та міцних обійм коханих людей кожен день!

________________________________________________________________________________

Що ж, чекаємо на новий альбом та знайомимось з новим матеріалом. Відеокліп на пісню “Зникаю” дивимось тут:

________________________________________________________________________________

Автор: Андрій Микитенко

________________________________________________________________________________

 


Гапочка Катя Гапочка