"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Згадати все

x_2f03693d

Хей, любі меломани, маю радісну звістку для вас: чудовому луцькому гурту ФлайzZzа уже виповнилося 15 років. Ось ще трішки і вони стануть зовсім повнолітніми. Мабуть, кожен з нас знає, що п’ятнадцятиріччя – це час навчання, розваг, кохання та безмежного трешу в житті. То ж давайте проживемо ці 15 років заново за декілька хвилин, читаючи цю статтю.

 

Гурт було засновано в далекому 2000 році. Так, в декого, хто народився в цьому ж році вже є власні діти, тому ФлайzZzа може гордитися таким довгим терміном свого існування, за який вона запалила тисячі сердець по всій Україні та за її межами. Його музичний стиль ви ніяк не зможете втиснути в якісь певні рамки. Це така своєрідна суміш регбі, хіп-хопу, фанку, року, фольку та всього іншого, що ви зможете відшукати в їхній творчості.

За всі ці роки гурт дав сотні концертів по всій Україні. Часто був «візитівкою» України та української культури на закордонних концертах та фестивалях. Так на одному з них ФлайzZzа завоював звання «найтанцювальнішого гурту», яке закріпилося за ним до сьогодні, бо ж і зараз змушує глядачів відриватися на концертах на повну.

ФлайzZzа брала участь у багатьох розважальних проектах та хіт-парадах на різноманітних теле- та радіо каналах, турах Україною в межах акції «Не будь байдужим!», «DJUICE DANCE FESTIVAL», «Фестиваль 1715» протягом 2005–2009 рр. та ін..

У творчості колективу безліч музичних та відеоробіт , перераховувати всі просто немає сенсу, бо ж кожна з них є своєрідною перлинкою в українському мистецтві, тому давайте згадаємо основні моменти…

У першому альбомі, який у 2006 році був випущений компанією «MOON Records», було три спільних проекти з одними з найкращих гуртів України — «Тартак», «От Вінта» та «Скрябін». До наступного альбому «Засмага на серце», який видала компанія Comp Music EMI і який з’явився на світ в 2008-му, ввійшли спільні роботи разом із Мотор’роллою, ТНМК, Олегом Скрипкою, Habakuk (Польща) та CherryVata (Білорусь).

У 2011 ФлайzZzа завершили роботу над третім альбомом «Глобальне потепління», до якого увійшли спільні роботи із «The Вйо», Роллік’сами, Сусідами, французами «The Joke» та пісня-триб’ют «Братів Гадюкіних».

Отож, ще раз вітаємо наших іменинників та бажаємо ще більше творчих успіхів, концертів, фестивалів та радувати своєю творчістю ще наших внуків.

Автор: Оксана Домашина