"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Неймовірний світ електрогітар.

1

«Гітара – як людська душа, що передає послання світу всього через шість струн»

З моменту створення першої електрогітари пройшло не так багато часу, але за цей період майстри музичної справи та дизайнери спромоглись надати цьому електричному інструменту феєричного вигляду, що радує не лише своїм неперевершеним звучанням в руках гітариста, але і заворожує погляд прихильників на концертах.

Рок-музика є явищем динамічним, а отже з вдосконаленням звучання інструменту і появою нових напрямів, зазнає розвитку і «акторська робота» музичних гуртів безпосередньо на сцені. Контакт зі слухачем проводиться на візуальному рівні і невід`ємною частиною такого спілкування між гуртом та фанами є саме гітара, яка додає виконавцеві відповідного контекстного вигляду.

«Для хорошого виконавця-це найкраща подруга, що ніколи не підведе»

Багато легендарних гітаристів, виходячи на сцену, обирають для себе гітари «екстремального вигляду», серед яких варто відзначити «Flying V» та «Explorer». Саме ці моделі можуть допомогти віднайти потрібний сценічний образ. Тож озброїтись «стрілою» чи «зіркою» вирішувати музиканту.

Додаткової брутальності виконавцям хеві-металу додасть електрогітара форми «Warlock», чия восьмикутна форма не залишить байдужим жодного металіста, а музиканти з витонченим смаком оцінять форму «Мockingbird», яка може поступатись іншим у зручності, але аж ніяк не у звучанні або крутості вигляду.

«Гурмани музичної справи» у пошуках неповторного сценічного образу звертаються до гітарних майстерень з індивідуальними замовленнями на зразок електрогітар з двома грифами і навіть форми «AXE»-інструменту у вигляді справжньої варварської зброї середньовіччя, тобто сокири. Патріоти ж оцінять електро-інструмент у формі прапора, а любителям стилю «horror» прийдеться до смаку інструмент у формі справжньої смерті з косою =)

Досить креативно в прямому та переносному значенні виглядає електрогітара, повністю зібрана з кубиків «Lego» окрім деяких деталей наповнення. Її образ не залишить байдужим жодного, хто в дитинстві бавився таким конструктором, а хтось може бавиться і зараз;)

Любителям відео іграшок прийдеться до душі інструмент у формі самого «Pac-man`a», що усім своїм виглядом виражає бажання «поласувати» гітарним грифом.

Мало хто б відмовився перевірити на мішенях свою точність пострілами зі снайперської гвинтівки. Саме тому гітарні майстри надають таку можливість, проте «постріли» проводитимуться виключно звуками з колонок і направлені будуть на присутню концертну публіку, а вирізані з дерева приціл та ріжок для набоїв лише надають гітарі «справжності».

Обов’язково потрібно згадати і про інструмент у формі золотого меча з вирізаними крилами ангела біля звукознімачів. З таким апаратом можна не тільки концерти грати, але і зніматись у містичному фільмі з масштабними баталіями.

Символ свободи у вигляді американської срібної статуї досить вдало зображений на електрогітарі. Різьба по коштовному дереву і «посріблення» спеціальною фарбою додають їй дуже яскравого і неповторного вигляду.

Тож, якщо ви відчуваєте що приголомшлива форма музичного інструменту це саме те що необхідно вашому новому сценічному образу або ви є просто палким фанатом рок-музики і полюбляєте нестандартність то такі електрогітари саме для вас.

Автор: Дерій Сергій