"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Фарби життя у новому синглі гурту It’s About Time

Сидиш на кухні. За вікном давно вже за північ. Але це тебе не хвилює. Тебе взагалі мало що хвилює зараз. Повна апатія до всього, що є навколо тебе. Зрада. Зраджують всі і всіх, але ти до останнього не хотів в це вірити. Побудував власний казковий світ в рожевих тонах і жив в ньому. І що з цього вийшло? Сидиш на кухні. Випиваєш. Зраджений найближчою людиною. Розбитий. Самотній… Знищений.

Знайомо? Кожного хоч раз в житті зраджували. Всі ті емоції, ті почуття, той біль, – мабуть, неможливо передати, але саме це спробував зробити львівський гурт It’s About Time в своєму новому синглі, та про це трохи згодом. Назва «Краски» справді вдало підібрана, бо ж сама композиція вийшла яскравою та різнобарвною. Перш за все, вона цілком вливається в жанр, в якому працює гурт, а саме Punk Rock/Melodic Hardcore/Alternative. До того ж це схоже на «золоту середину» між різними стилями та течіями рок-музики. В міру підгружена, в міру драйвова, але в той же час в ній закладений якийсь особливий сенс, що дозволяє не стати черговим наповнювачем каловідстійника.

Трек починає качати вже з перших секунд, для цього головне – максимально збільшити звук. І хоч вступ готує нас більше до звичного всім гроулінгу, та те, що ми отримуємо насправді не засмучує ні на секунду, адже вокаліст дійсно майстер своєї справи і здатен заповнити своїм голосом всі щілинки у вашому серці, а куди не дістане самотужки добереться за рахунок чудового бек-вокалу.

Та давайте повернемося до тематики композиції, бо саме вона «чіпляє» найбільше. Отож, як я вже сказала, гурт прагнув передати те, що відчуває людина, коли її зраджують, коли вона прощає з надією, що все стане. як раніше, але гіркий осад все ж заважає цьому:

«Теряем, стирая в сердцах улыбки тех,
Кто из себя нас выводил.
Мечтаем, прощая, но горький привкус
На губах уже давно застыл.
Прости, но нам с тобой не по пути»

Або ж ставлення до думки оточуючих, бажання жити саме так, як хочеться жити вам, а не так, як хотілося б іншим.

Та що це я… Про це вам краще дізнатися із самого синглу. Отож, вмикаємо, слухаймо, насолоджуймось та, якщо потрібно, то черпаймо силу, щоб подолати зраду.

Автор: Оксана Домашина