Гучний анонс у світі готичного думу!

0

Світ готично дезового думу побачить нову роботу одного з яскравих українських колективів цього напрямку!

 

Над своїм «дитинчам» харківський гурт Mortalium працювали близько року, зростаючи у своїй професійності та музичній майстерності, що в обов’язковому порядку відобразилося на релізі. Музика стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання.

Назва альбому “Obligate Loneliness” пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю. У різних піснях вона постає в різних іпостасях: відчуження людини суспільством, страх уваги, свідома втеча від усіх або навіть агресивне неприйняття оточуючих, як, наприклад, в “I Hate You All”.

Робота над записом розпочалася ще в квітні 2014-го року на Dark Essence Recording Studio, а вихід запланований уже на 27-е лютого на мексиканському лейблі La Mazakuata Records, то ж чекати всього тиждень!

Одну із пісень ми усі можемо почути і зараз, адже ще влітку групою було вирішено опублікувати в мережі один із своїх цікавих експериментів, що увійде в повноформатник – доволі гарний кавер на відому пісню The Beatles “Eleanor Rigby”. Інші пісні можна було чути на концертах.

Разом до порції свіжих треків з диском ви отримаєте цілий буклет-вкладиш із неймовірно гарними зображеннями та текстом. Автором є київський художник і дизайнер Сергій Максименко. Буклет, що реалізований як подорож в похмурий світ, наповнений постіндустріальною естетикою, пустельними пейзажами і сюрреалістичними образами, відмінно візуалізує атмосферу альбому.

Додамо, що альбом був записаний уже в оновленому складі, адже у 2013-му році відбулися зміни і на місце гітариста та драмера стали нові учасники. Отже, склад Mortalium: Ярослав Бадрадінов (клавіші\вокал), Марія Носік (гітара\вокал), Сергій Юхно (бас), Олексій Лукашов (гітара), Олексій Силенко (ударні).

Услід за виходом альбому колектив планує відідати ряд міст із концертною програмою та презентацією альбому “Obligate Loneliness” (2015), слідкуйте за новинами гурту на сайті та соціальних мережах:

http://mortaliumband.net

http://vk.com/mortalium

http://www.facebook.com/Mortalium

 


albumBeatlesDark Essence Recording Studiodeathdoomdoom metalEleanor Rigbygothicgothic death doom metalLa Mazakuata RecordsMortaliumnew albumobligate lonelinessukrainian metalальбом 2015готикаготичний думдездум металМеталМорталиумсамотністьукраїнський металукраїнський рок

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні