Новий реліз Немного Нервно ‘Сны О Земле. Глава II’.

0

Новини від Dark Media Group:

Новий альбом Немного Нервно, що представляє собою другу частину тетралогії “Сны О Земле”,  видав у 2014-му році російський лейбл “Muz Icona”. Реліз побачив світ у двох цифрових версіях – mp3 форматі (вільна ціна – слухач платить стільки, скільки вважає за потрібне) і flac. Полноформатнік включив в себе 9 нових треків і, безсумнівно, стане гарною прикрасою колекції любителів як акустичного звучання і жіночого вокалу, так і шанувальників сучасної indie-музики.

“Робота над альбомом тривала два роки. Традиційне “немного нервное” звучання в ньому тяжіє до world music та доповнюється новими інструментами: арфа, ірландські вістли, акордеон і навіть звуки дитячих іграшок. Це музика про пробудження. Про те, як справжнє диво вривається в наше життя і змінює його. Час цвітіння. Час початку шляху. Час чудес “, – коментують нову роботу учасники проекту (Катерина Гопенко – вокал, гітара, лірика; Алеся Широбокова – клавіші, музика; Роман Рєзнік – флейти, металофон, лірика; Ольга Гостєва – скрипка; Тарас Балика – бас-гітара), це – “ідейний продовження тетралогії “Сны о Земле”.

Немного Нервно – проект, що працює на стику dream-folk і baroque pop, незважаючи на досить недовгий творчий шлях, зумів зайняти свою заслужену нішу на східно-європейському музичному ринку, чому сприяють і проникливі, без перебільшення, наповнені магією серця вокал і музика, і дуже хороші відгуки медіа і критиків та прекрасна концертна історія.

Група встигла не тільки засвітитися з сольними концертами та фестивальними участь в Росії та Україні, і була не обділена увагою ЗМІ: радіо “Маяк”, “Наше Радіо” (вт.ч. і участь у програмі “Чартова дюжина”), “Своє радіо”, “Радіо 42”, “Джем-FM”, “Universe”, “радіо Росії”, “NN-радіо”, “ТВ-5”, “Росія 1. Самара”, “Pravda.ru”, журнали “Мир фантастики”, “Комсомольская правда”, “Folk Raider”- ось далеко не повний перелік медіа, що висвітлили творчість гурту Нмного нервно.

В активі групи співпраця з Володимиром Кристовські (“Уматурман”), Василем Уріевскім, Сергієм Калугіним і багатьма іншими виконавцями, написання альтернативних саундтреків до картин: “Таємниця Сухаревої Вежі” та “Вій”.

Купити альбом Немного Нервно ‘Сны О Земле. Глава II’.

mp3: muzicona.com/nemnogonervno_sniozemle_mp3-ru.html
flac: muzicona.com/nemnogonervno_sniozemle_flac-ru.html

Трохи Нервово в мережі:
– nervno.com
– vk.com/n_nervno

 


Немного Нервно

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

На згарищі раю…

Іскра. Іскра. Іскра. Здається, це не закінчиться ніколи. Вогонь розгорається. Ось він уже на райських деревах. Палає райська ріка. Будівлі. Все живе. Палає. Горить. Горить. ...