"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Нещодавно гучно заявив про себе молодий гурт з Дніпропетровську. Хлопці грають в експериментальному напрямку: в їх музиці можна знайти брейкдауни, цікаві соло, качьові рифи й навіть трохи дабстепу. Вокал тут представлений як чоловічий, так й жіночий. Ніхто б не міг подумати , що така тендітна й мила дівчина вміє так вправно використовувати екстремальний вокал.

МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

Нарешті спільними зусиллями ми видали дійсно якісний український рок-журнал.

Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Музика харківського гурту Mortalium стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання у новому альбомі “Obligate Loneliness”, назва якого пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю... ЧИТАТИ ДАЛІ

«Бандерштат» – один із найбільших фестивалів України, що пропагує здоровий патріотизм і спосіб життя. Дійство триватиме з 31 липня до 2 серпня у Луцьку в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
LCdvl_B--lA

Новий альбом Демотиватор – ‘Тлен И Безумие’

Новини від Dark Media Group:

Російський цифровий лейбл “Muz Icona (muzicona.com) представив на суд слухача новий альбом електронної експериментальної формації Демотиватор – ‘Тлен И Безумие’.

LCdvl_B--lA

Назву обрано не випадково, вона характеризує те, що, на нашу думку, оточує кожну більш-менш розсудливу людину при погляді на сучасні реалії” - коментують полноформатник учасники проекту, які творять під сценічними псевдонімами “DEAD Пихто” та “Парикмахер Флойд, - Ця ідея і лягла в основу альбому, який розповідає про нелегке життя середньостатистичного представника людського роду, змушеного тягнути своє існування серед взаємовиключних параграфів нав’язаних йому ззовні норм і правил. Він намагається подолати цю стіну загальноприйнятого існування за допомогою свого інтелектуального втручання, але усвідомлює, що опір даремний і з прикрістю визнає, що він лише один з безлічі, яким приготоване прижиттєве нерозуміння і подальше забуття … “

Основна концепція альбому - жорстке звучання і соціально-протестна лірика. Реліз орієнтований як на слухача важкої електронної,  на любителя indie-напрямків у музиці, так і просто шанувальників нестандартного звучання. Альбом записаний у форматі дистанційного інтерактиву - учасники проекту географічно знаходяться в Москві та Ялті.

Демотиватор у мережі:
http://vk.com/mr.demotivator

Придбати Демотиватор – ‘Тлен И Безумие’:
http://muzicona.com/demotivator-ru.html

 


Демотиватор