"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Стаємо найкращим рок-музикантом

1

Мрія багатьох із нас, яка виникла в підлітковому віці – створити бомбезний гурт, який будуть заслуховувати до дірок. Дехто здійснює свою мрію – і група складається. От ніби і добре. Але що далі? Проблема сучасності – в умовах того, що поп-музика домінує у масовому суспільстві. Через це рок-музикантам ще важче вибитися на достойний рівень.

Мені доводилося бачити багато талановитих гуртів, які вже мають основу для того, щоб вийти на професійну сцену, мають декілька записаних пісень, але всі їх виступи обмежуються мінімальними піснями серед друзів, в кращому випадку – на виступах у рідному місті. Але що далі?

Для тих хто мріє створити свій гурт, і для тих хто хоче стати популярнішим ніж є, наступні поради:

1. Запам’ятай. В рок-музиці теж є свій мейнстрім. Будеш грати олд-метал чи звичайний панк – популярним ніколи не станеш. Найкращий варіант – схрестити декілька стилів.

2. Знімайте відео. В сучасну епоху глобального розвитку – відзняти відео не так вже й важко. Це покаже вас з професійного боку. Окрім того, відео зацікавить потенційну аудиторію набагато більше ніж просто аудіо запис. Само собою – видзвоніть найкращого фотографа і фотографуйтесь. Вас будуть впізнавати. Ви не сподобаєтесь 40 людям, а 41 підбижить і скаже – “це ж ці чуваки, що грають очєшуєну музику. Давайте сфоткаємось”. (не зовсім вдалий приклад, але Стрикало починав саме з позиціонування себе як інтернет-мем. І саме завдяки мережі став популярним)

3.Бери участь у конкурсах. Тут само собою – безліч корисних знайомств, можливіть, що тебе помітять, і найголовніше – перемога у конкурсі. Ніхто не дає тобі гарантії, що ця перемога допоможе тобі у подальшому, але гурт U2 отримав контракт з компанією CBS, після участі у конкурсів талантів в Ірландії.

1

4. Знайдіть собі PR-менеджера, в кінці кінців! Для багатьох – така людина здається непотрібною, проте саме просування вас в соціальних мережах, на радіо і телебаченні обов’язково приведе вас до успіху! Гурт “Оторвальд” здобув популярність після того, як вокаліст Женя Галич почав працювати на М1, і просувати свої пісні в ефір.

5. Забудьте про скромність! Заводьте потрібні знайомства! Якщо вам випав шанс виступити на одній сцені вже з відомими артистами – обов’язково познайомтеся з ними, похваліть їх творчість, розкажіть про себе. Не сподобаєтесь – нічого страшного. Ви повідомили про своє існування. Завжди є шанс на те, що вам помітять. (гурт Sabaton у не такому вже й далекому 2011 виступав на розігріві у Scorpions, а вже цього року в Москві в них самих виступали на розігріві італійський гурт Ibridoma )

Поради не означають обов’язковий успіх, але вони дають поштовх до самовдосконалення. Самовдосконалюйтесь на здоров’я.)

Автор: Анна Помаранська

  • Tweet