Домашні улюбленці українських рокерів

0

Кожен з нас потребує любові. Кому ж не хочеться знати, що вдома на нього чекають? Завжди знайдуться люди, які люблять самотність, але й тим, хто любить перебувати в компанії потрібен іноді відпочинок наодинці з природою. Отож, є хороший варіант, завдяки якому ви неодмінно будете щасливими − пухнасте, або не дуже, чудо, яке заспокоїть вас після важкого дня. Та й хто ж зрозуміє краще за мовчазного друга?

Часто знаходячись на репетиціях та концертах наші рокери також шукають можливості побути один на один зі своїми думками, а наші маленькі друзі здатні приносити натхнення для тих, хто їх приручив. А Вам цікаво хто ж з українських рокерів має домашніх тваринок у себе вдома? Нам − дуже, тож ми дізнались у декількох музикантів про їх улюбленців.

Розпочнемо з фронтмена рівненського гурту «Ворст» та ведучого найкращих фестивалів на Західній Україні – М’яча Дредбола. Зараз, на жаль, в нього немає вдосталь часу, щоб доглядати за тваринками, але раніше у нього була черепашка.

Не лише він захоплюється цими мудрими довгожителями: палким прихильником цієї тваринки є Йорік Махно – соліст гурту « NeverEnd», й взагалі, як виявилось, учасники цього колективу дуже люблять не лише черепашок. У кожного з них є собаки, зокрема у бас-гітариста Олега Щебетюка живе німецька вівчарка Берта.

Ви думаєте, що у брутальних рокерів можуть бути лише брутальні домашні тварини? Багато з них обожнюють пухнастих кошенят, які постійно муркочуть і цим заспокоюють їх.

У вокаліста гурту «АННА» Віктора Новосьолова мешкає аж два котики. Думаєте звідки у нього стільки натхнення на працю? Так, це все вони винні.

А от драммер «Мерви» Дмитро Красюк не просто обожнює свого кота, а й присвячує йому пісні. Він випустив пісню, назва якої ідентична кличці його тваринки – “Volfi”.

Наприкінці статті хочу подякувати двом котенятам Станіслава Потапенка (вокаліст «[SALE]only» та генеральний батечко «Крок у Рок»). Раніше я дивувалась, як людина може бути настільки спокійною? Тепер все стало на свої місця – в нього є два клубочки щастя. ;)

Отож, хочете бути спокійними, щасливими та вічно натхненними? Беріть приклад з наших рідних рокерів. Всім добра ;)

Автор: Іванка Панасюк | Krock y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Offland й розмови про містику.

Offland – це новий гурт зі Львова та нове слово в українській рок музиці. Зібравшись зимою 2015 року, учасники почали працювати над загальною концепцією гурту, ...