Містичні відеокліпи українських гуртів

0

Українські гурти вміють робити містичні й загадкові відеокліпи. І в цій статті я це Вам доведу.

1.АННА – Гра з Богом
Це відео важко назвати кліпом, це скоріше фільм, втиснений у 7 хвилин. Режисер Олександр Денисенко постарався на славу. У відео присутні 3 сюжетні лінії:стандартна(лінія музикантів), психоделічна і містична. Основною є, мабуть, психоделічна, яка розповідає про долю дівчини,що знаходиться в божевільні. Тут присутні уколи, гамівна сорочка і піна, яка тече з рота. Все, як в справжніх голлівудських фільмах. Коли вже заговорили про Голлівуд, то містична лінія відео явно не слабша, ніж в найкращих фільмах жаху, особливо ця лінія розкривається у її другій частині. Сцени повішення, сама Смерть, сцена розп’яття Христа, чаклуни Вуду і ще багато персонажів, які доведуть Вас до жаху. Вагітним і надто вразливим та тим, у кого слабкі нерви, прохання не дивитися.

2. КАРНА – В обіймах сплячого сонця

У цьому відео головний герой (а ним є тодішній фронтмен Олексій Ярош) намагається знайти темноволосу дівчину, яка то з’являється, то зникає перед очами. І все відбувається то в чорно-білому паралельному світі, то в нашій реальності. Окрім цих двох персонажів у відео на короткий час з`являється персонаж в темному балахоні, роль якого я для себе не зрозумів. А завершується все тим, що знайшовши дівчину, головний герой бачить як вона підіймається на кілька метрів над землею, але потім, перетворившись на темне скло, падає і розбивається.

3. Тінь Сонця – Місяцю мій
Відео має глибокий сенс, який за першим переглядом зрозуміти важко. Мова йде про смерть і самопожертву. Дівчина на початку відео одягнена в усе біле, тобто знаходиться поміж життям і смертю. Вона наближається до річки, де на неї чекає темна постать біля човна, за допомогою якого можна помандрувати в Потойбіччя. Проте приходить хлопець й забирає дівчину, намагаючись її повернути до життя. І йому це вдається, але ціною власного життя.

4. Димна Суміш – Кращий друг самурая
Відеокліп про сильну духом людину, яка бажає вирватися з буденності та одноманітності життя, і йде до своєї мети попри фізичний біль та виснаження. Музиканти Димної Суміші виконують у кліпі другорядні ролі. Вони – невід’ємна частина замкненого простору, у якому головний герой дихає і відчуває. А закінчується відео містично: відкриваються білі двері перед героєм, з яких іде потужне світло.
Запитаєте до чого тут самураї? Річ у тім, що ідея відеокліпу взята з кодексу бусідо і означає приблизно таке: «Якщо щоранку та щовечора ти будеш готувати себе до смерті, і будеш жити так, ніби твоє тіло вже померло, ти станеш справжнім самураєм. Зустрічаючи смерть, переконайтеся в тому, що зустрічаєте її цілком готовими».

Автор: Роман Мельник


АннаДимна СумішКарнаТінь Сонця

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Віднайти Білу Вежу

Декілька тижнів тому, гурт «Біла Вежа» представив увазі громади перший сингл з майбутнього альбому – пісню, що має назву “Як тебе знайти?”. Робота над треком ...