"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Прожитий 2016 рік Олексія Шманьова: шиКарна подорож

ZikIf5yWyQA

Карна – гурт, що живе в постійному ритмі і не зменшує його темп. Концерти, записи, робота на студії і репетиціях вже стали невід’ємною частиною життя його учасників. Хлопці завжди мають при собі цілий арсенал історій з життя, тому ми не пропустили наш улюблений гурт стороною і дізнались, прожив 12 місяців 2016 року фронтмен гурту Олексій Шманьов.

2016 для мене особисто був дуже складним, але неймовірно цікавим! Якщо у творчому плані – задумів було ну дуже багато! Зробили ми з усього запланованого всього лише маленьку частинку, в тому числі “Маленьку” – кліп, робота над яким мені особисто показла новий, більш якісний рівень, за що величезна подяка Віктору Скуратовському: “Вітя! Ти нереально крутий!”. Також ми видали пісню “Полтергейст”, якою я дуже задоволений, і презентували її спеціально перед київським концертом, якого я також дуже довго чекав і трохи боявся. Але боятися було нічого, бо все пройшло дуже шиКарна! Люди прийшли, підтримали, ми качнули! Було супер!
 Але головною для мене, напевно, була моя подорож до Європи, зокрема Іспанії! Я туди з’їздив, побачив все це і тепер воно не йде мені з голови! Давайте також жити так! Ми цього варті, хіба ні?
Головний підсумок у цьому році – працювати треба більше, працювати треба постійно! І тоді буде результат, і тоді все стане можливо!
У 2017 році Карні буде 20 років, тож я хочу вірити, що буде багато крутих пісень від нас, кліпів і мегавиступів!
А вам хочу побажати щастя, любові! Обов’язково – мирного неба над головою!
Багато гуцулметалу та драйву!
Все буде круто! Любимо вас!

  • Tweet