"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Прожитий 2016 рік Діми Драма: “нашаманив” нову платівку

На днях наші друзі, рівняни “Мерва” показали світу свою нову платівку – загадкових сім пісень, що поєднались під спільною назвою “Шаман”. А поки українська спільнота звикає до нового матеріалу, незамінний ударник гурту, Митець-перкусіоніст всія Рівненщини Дмитро Драм розповів, як гурт прожив рік, що минув.

“У творчому плані рік видався більш ніж насиченим. Сам початок року говорить за це – перша співпраця з Віктором Придуваловим над піснею “Відпусти” на підтримку альбому “І-Цзин”. Загалом, ця співпраця і була найбільш значною та пам’ятною у минулому році. Паралельно ми також працювали над написанням нового матеріалу для нашого третього лонгплею “Шаман”, ну і, звісно, готувалися до фестивального літа. Згодом, після виходу кліпу, було вирішено підкріпити альбом ще одним лайв-відео, яке ми зняли на концерті в Києві в клубі “MonteRay”
Відео на пісню “І-Цзин” було відзняте з тим же Віктором Придуваловим та його командою. (До речі, нашій країні дуже не вистачає подібних клубів для концертів зі справді якісним звуком)
Далі відгриміли усім відомі фестивалі, про які розповідати, думаю, немає сенсу.
Ну і завершав концертний сезон дійсно потужний фестиваль закритого типу “ІншаМузика”. Давно не бачив такої віддачі від організаторів, які підтримують справді УКРАЇНСЬКУ музику і дають можливість командам виступити на такому рівні. За що велика подяка знову ж таки Віктору Придувалову та Владу Ляшенку, як головним організатором.
Сам рік для нас, як вже відомо, завершився виходом синглу, який увійде до однойменного альбому “Шаман”, реліз якого відбудеться після новорічних свят на лейблах ІншаМузика та Moon Records. Детальніше про альбом не хотілося б розповідати, аби зберегти інтригу до кінця Але впевнено можу сказати, що продукт буде цікавим, але в той же час важким для сприйняття.
Думаю, що у 2017 році ми порадуємо наших прихильників не лише альбомом “Шаман”, а деякими іншими сюрпризами, які вже почали втілювати в життя
Також хотілось би привітати всіх із прийдешніми святами та побажати слухати Справжню Музику.

Автор: Наталя Тимків

  • Tweet

Merva Діма Драм