Сучасна література для сучасних рокерів

0

Вихідні, канікули… Чому б не просто відпочити, але й зайнятись самовдосконаленням? А саме – полежати на дивані за перечитуванням нової книжки. Отже, сьогодні ми поговоримо про книги, які Вам можуть сподобатись, і які варто було б почитати.

Розпочнемо з американського короля жахів – Стівена Кінга. Напевно, кожен з Вас чув це ім’я. Чому б не почитати його твори цими холодними вечорами? Чесно кажучи, не знаю навіть, яке саме оповідання Вам порадити, адже і «Темна вежа» є досить захопливою, й не менш цікавими є екранізовані «Сяйво» та, звичайно, «Втеча з Шоушенка». Значна кількість прихильників є і у таких творів: «Воно», «Зона покриття», «Зелена миля», «11.22.63». Що ж, любі рокери, хочете нових вражень та не спати ночами? Читайте й насолоджуйтесь моторошними сюжетами його книг.

Також, до Вашої уваги письменник, твори якого не залишають нікого байдужим. Ви запитаєте про кого я? Про представника втраченого покоління, а саме – про Еріх Марію Ремарка. В його творчості основою виступає показ абсурдності війни та бажання спокою і щастя. До найвідоміших його творів відносять: «На Західному фронті без змін», «Час жити, і час помирати», «Три товариші», «Чорний обеліск». Він пережив досить складне життя і всі його події та переживання відтворив у своїх творах.

А тепер давайте пройдемось по українських письменниках.

Мабуть, мало хто ще не чув про Макса Кідрука – талановитого хлопчину, письменника, мандрівника. Хто ж з нас не любить подорожувати? А вищезгадана персона відвідала більш, ніж 30 країн. І все це він описав у свої творах (рання творчість): «Мексиканські хроніки», «Подорож на Пуп Землі» та «На Зеландію». Проте, є в нього ще й книги в жанрі техно-трилерів, така собі протилежна сторона однієї особистості. Захопливі, інтригуючі твори: «Бот», «Твердиня», «Жорстоке небо». Безперечно цей багатогранний письменник вартий нашої уваги.

А що ж Ви чули про Сергія Жадана? Напевно те, що він музикант і громадський діяч, але Сергій ще й сучасний письменник, популярність якому здебільшого принесли його вірші – поезія, яка достає до найглибших куточків душі. Рекомендовані до прочитання твори: «Депеш Мод», «Anarchy in the UKR», «Біг Мак». Мою увагу привернула книга «Месопотамія» своїми описами життя міста, фантастичними образами героїв та притаманним автору гумором. Приємного читання, насолоджуйтесь ним цілком і повністю.

Коли говоримо про українську сучасну літературу, слід згадати ще й такого письменника , як Любко Дереш. Його твори водночас і прості, проте мають глибокий сенс. Автор порушує досить багато проблем сьогодення. Варто ознайомитись з його книгами: «Намір», «Культ, «Поклоніння ящірці», «Трохи пітьми», «Голова Якова». Ця література є цікавою та легкою для читання і кожен в ній знайде саме те, що його цікавить, незалежно від віку.

Отож, читайте й відкривайте для себе щось нове.

Автор: Іванка Панасюк | Krock y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рок – музика для всіх

«Є стереотип, що рок – музику слухають підлітки, бо протестний вік і бла бла бла… Це все фігня! В мене купа знайомих дівчат ходять на ...