Нові 365 днів РОКу

0

Рік добіг кінця, і ми встигли підбити підсумки та згадати усі значущі події, якими запам’ятався 2015-ий: обрали кращий сингл, альбом, гурт, фестиваль, кращого рок-чоловіка та жінку, дізналися, які подарунки під ялинку бажають рокери та рокерші. Наступні 365 днів обіцяють бути не менш насиченими та багатими на події у світі рок-музики. На які саме, пропонуємо ознайомитись у нашому дайджесті.

Женя Галич з гурту «O.Torvald» привітав усіх фанів з новорічними святами та поділився чудовою новиною – робота над новим матеріалом розпочата. Новий, четвертий альбом гурту вийде вже восени. Чекати хоч і довго, але воно того варте. Усі бажаючі зможуть почути нові пісні «O.Torvald» 15 жовтня у клубі «Stereoplaza», що у Києві.

«[SALE]only» випередили своїх колег, та ще напередодні Нового року ананонсували вихід ЕР, який зазвучить абсолютно по-новому вже у січні 2016-го.

Гурт «Stoned Jesus» у новорічну ніч підтвердив свою участь у фестивалі «Файне місто». Хлопці налаштовані здивувати своїх фанів, а дивувати буде чим.
«Маса Причин» гарантують видати новий альбом у 2016-му, та не мають жодних причин аби цього не зробити.

Та не всі виконавці розкрили свої карти. Так «Jinjer» зберегли інтригу щодо своїх плані на 2016 рік. Повідомили тільки, що на нас чекають приголомшливі новини та анонси, які вони просто не мають права розкривати зараз. Наступний рік, як сказали самі «Jinjer», стане для групи та всіх шанувальників найбільш значущим за всю їх історію!

І наприкінці хотілося б сказати декілька слів від себе. Сподіваюсь, що у 2016-му нас будуть радувати не лише наші улюблені виконавці, а з’являться і нові гарні гурти, які продовжать традиції українського року!

Автор: Кір Болтков


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Фестиваль “Бандерштат”

Уже в 7-ий раз перед нами відкриває свої двері фестиваль “Бандерштат”, що пройде 3-4 серпня у місті Луцьку. Фестиваль, що єднає українців та сповнює бойовим ...