Олесь Целюх: прем’єра пісні «Ми на Землі»

0

 

Чи не найкращою є та музика, якій віддаєшся цілком і повністю? А люди, які з захопленням творять щось нове? Так ось, знайомимо Вас з людиною, яка займається тим, що прилягає до душі й робить це якісно. Зустрічайте – відкритий, душевний та щирий Олесь Целюх, який нещодавно випустив свою пісню «Ми на Землі». Читайте далі та дізнаєтесь багато цікавого про його творчість.

Крок у рок: Що тебе надихнуло до написання та запису пісні?

Олесь: Те, що і завжди, – пісні з’являються, і є реальна потреба в тому, щоб їх почули інші…

Крок у рок: Коли з’явилась така думка – писати щось нове, розпочати самостійну діяльність?

Олесь: Я самостійну діяльність вів з самого початку, ніби).. Творчість якось самоорганізовувалась в різних трансформаціях, з різними колективами… А тепер з’явились чудові умови, знайшовся час, тощо, для саме такої концепції втілення різних речей моїх.. Окрім того, музиканти, з якими я готую треки, – неймовірні і чудові, мрія просто… Тому інакше і бути не могло. Пишем нове, виступати от-от будем…

Крок у рок: Якщо не секрет, скільки зараз є композицій? І коли плануєте дебютний виступ?

Олесь: Якщо все скажу – інтриги не буде).

Пісень достатньо для повноцінного виступу і для того, щоб зрозуміти (чи догадатись) про що вся ця історія.

Крок у рок: Чи плануєш появитись на якомусь фестивалі цього року чи тур по містах? Ми впевнені, що наші читачі вже з нетерпінням чекають на концерти)

Олесь: Фестивалів поки не буде… В міста будем заглядати, щоб засигналізувати про своє впевнене існування спочатку. Робота в тому напрямку ведеться. Все поступово: плани-втілення-реалізація. Маючи велику потребу бути почутим, радий буду кожному зацікавленому слухачу.

Крок у рок: Нещодавно ти опублікував пісню “Ми на Землі”, що тебе наштовхнуло до написання саме такої пісні? Чи все вийшло саме так як планувалось(в плані музики)?

Олесь: Ми на Землі – моя пісня Планети. Що конкретно надихнуло? – чергове пробудження якогось з активних вулканів. Це завжди дає чітке розуміння нашої вразливості… В музичному плані все так і планувалось, то був обдуманий крок і хороші музиканти.

Крок у рок: Філософська відповідь, хоча, ця риса притаманна тобі вже давно. Відразу до тебе таке запитання – Чи існує наразі гурт kompas і чи вистачатиме в тебе натхнення ще й на його діяльність, адже два потужних проекти важко утримувати на високому, якісному рівні?

Олесь: Сьогодні вибухово-емоційний kompas в режимі двозначної паузи.

Крок у рок: Сподіваємось, що надалі ситуація зміниться. Повернемось до нової творчості. Яка твоя цільова аудиторія(прихильники, фанати? То яка ж вона, на твою думку?

Олесь: Потенційно – це відкриті живі люди, вразливі, в пошуку чи з відповідями.. Єдине, в чому впевнений – вони мене точно цікавлять.

Крок у рок: Ми впевнені, що і ти їх теж) І на останок, щоб ти хотів їм побажати чи передати?

Олесь: Миру, Музики, і не переставати відкривати творчість в собі і для себе.

Крок у рок: Дякуємо) І тобі успіхів в подальшому житті та творчості… і натхнення. ;)

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Акустика в Україні

Втомилися від важкої зарубіжної музики? Хочете чогось для душі? Тоді вирушайте в подорож по рідній акустиці разом з нами! Першою зупинкою буде пронизливий акустичний гурт ...