UNKNOWN CHARACTER – мистецтво невідомого

0

Приємно бачити та розуміти, що наша сцена та рок-музика загалом не стоять на місці і прогресують разом із нами.

Гітарно-театральне шоу є тенденцією відносно новою, але досить цікавою та захоплюючою, завдяки тій неперевершеній музиці, яку нам дарують на своїх виступах талановиті музиканти. Ця музика наповнена мелодійністю, а її енергія вміщує у собі енергію цілого гурту. Саме так можна охарактеризувати творчість одного талановитого гітариста зі сценічним псевдонімом «Невідомий персонаж».

З`явившись серед столичних андеграундних сцен «UNKNOWN CHARACTER» інтригує своєю активною присутністю, як на рок-фестивалях, так і на своїх авторських подіях соло. Однією з головних ефектних особливостей цього виконавця є досить дивне чудернацьке вбрання на зразок пугала, а замість обличчя – череп з пустими та глибокими очницями та конусоподібний капелюх. Загалом, «UNKNOWN CHARACTER» є містичною, оточеною таємницями, міфами та легендами, особистістю. Проте, не зважаючи на свій страшний образ, він має і частку добра у своєму серці та безпосередню відданість своїм фанам та усім зацікавленим, для яких і створює свою особливу авторську музику.

Музичний жанр, на якому безпосередньо базується це гітарно-театральне шоу позиціонується безпосередньо як «instrumental horror», що окрім сприяння загальному образу, має ще нотки глибоких та затяжних соло, для виконання яких необхідно мати неабияку майстерність.

Зовсім нещодавно відбувся відео-дебют даного виконавця в інтернеті. Це був кліп на пісню «The Stranger». Лише на офіційному каналі музиканта в «YouTube» робота набрала 3000 переглядів за декілька днів. Сюжет кліпу розповідає про самого «Невідомого персонажа» та його недоторканний музичний інструмент. Хто підбирає його гітару, що лежить посеред поля – того переслідують кошмари та персонально «невідомий». Саме так і сталось із героєм цього кліпу. Хлопець переживає страшні видіння та постійне переслідування. Здогадавшись про містичність цього інструменту, він вирішує повернути його на колишнє місце, і його жахи припиняються. Проте, завжди знайдуться любителі підбирати «те, що погано лежить», і вже наступний хлопчина стане жертвою переслідувань…

Досить вдало підібраний сюжет, мелодійний інструментал, чудове професійне виконання – особливі складові в цьому відео. Насолоджуймось роботою та слухаймо якісну музику.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні