"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Кращі адміни “Крок у ROCK” у 2015 році

mid_79551_8914

Що ж, ми за останні два тижні обговорили досить таки багато “кращого” на українській сцені, та цю статтю я б хотіла присвятити команді Крок у ROCK, яка щоденно старається хоч трішки відчинити двері у світ вітчизняної музики. Оскільки мені не довелося працювати з попередніми адмінськими складами, тому судити про них об’єктивно я не зможу, хоча можливо вони й були ідеальними, тому поговоримо про кращих діючих адмінів…

Станіслав Потапенко

Як одного разу сказав Дмитро, Стас – це наша велика журнальна мама. Знаєте, сказав просто в яблучко, бо ж Станіслав няньчиться з усіма нами справді, як мама з дітьми. До того ж більш милої, розуміючої, добродушної та світлої людини я ще не зустрічала. Зараз він звичайно скаже, що я знижую його авторитет і тепер його ніхто не буде боятися, тому зауважу і те, що він, як належить “боссу” завжди все контролює і тримає руку на пульсі і коли щось не так, то “огрібати” будуть всі. Тобто можна сказати, що Станіслав – прототип одного з найкращих керівників.

Коля Буняк

Нажаль зараз є деякі обставини, про які ми згадувати сьогодні не будемо, тому що Новий рік, свята, радість подарунки і ніяких зайвих слів. Якщо Станіслав, коли я прийшла в Крок у ROCK, став для мене мамою, то Коля безперечно був татом. Татом, якого я спочатку боялася так само, як боюся павуків. Але згодом до мене дійшло, що більш хорошого, сонячного та відповідального “батька” навіть уявити не можна. А ще Коля має одну особливість: в його очах (і не важливо, що вживу я їх поки що не бачила) і серці горить вогник із назвою “Крок у ROCK”, який, будьте певні, не погасне ніколи.

Андрій Микитенко aka Святий Адідасій

Андрій – це фея добра і миру нашої невеличкої адмінської сім’ї. Я впевнена, що його крильця міцно приклеєні пластиром до спини (ну шифрується хлоп, що вже зробиш). Він завжди з’являється в той момент, коли справді потрібний і здатен одним помахом пальців по клавіатурі зробити із катастрофи світового масштабу ситуацію, яка виправляється за дві секунди. Але не слід забувати й про його неповторні та завжди влучні вірші, які завжди підіймають настрій і безперечно заслуговують колись бути зібраними в одну величезну збірку (правда, для того, щоб знайти їх всі, доведеться добре попрацювати).

Дмитро Овсянко

Жодного разу я не бачила Дмитра у поганому настрої. Завжди веселий, позитивний, безпосередній він може викликати посмішку інколи зовсім не навмисно. Навіть страшно уявити “Крок у ROCK” без нього, тому й не треба цього робити. Кожного дня Діма знаходить хоч хвилинку для нашої сім’ї (чесно скажу, він працює, як проклятий і щодня знаходить та вигадує щось нове для спільноти, але тс-с-с-с-с, бо це великий секрет). Впевнена, що за всі заслуги наш Дмитро заслуговує на омріяний Sphero Дроїд BB-8 під ялиночку від Діда Мороза.

Оля Андросова

Наша маленька журнальна Богиня. Її важко знайти, легко втратити і просто неможливо забути, а впізнати можно по тому, що перед нею на коліна падають тисячі чоловіків і не менше дівчат мріють бути схожими на неї. Оля – це та людина, на якій можна покладатися у будь-якій ситуації, піти у розвідку і повністю довіритися. До того ж вона незамінний редактор улюбленої чоловічої рубрики в “Крок у ROCK”.

Mr Damn

Оскільки Damn переховується від усіх можливих і неможливих спецслужб, військомату, натовпу розлючених жінок, яким почав розбивати серця ще в садочку, то ми не називатимемо його справжнього імені та нинішнього місця перебування… Жартую. Насправді Вітя – відкрита, хороша і нереально позитивна людина. А ще це один із найпозитивніших та найкреативніших членів нашої сім’ї, за що йому окрема подяка.

Роман Мельник

Рома – то є наша молода кров та свіжа голова, яка здатна в будь-якій, навіть найгіршій, ситуації знайти якісь плюси. Щоп’ятниці цей мрійник сумлінно виконує свою роботу, до того ж з кожним разом все краще й краще. Він безумовно здібний учень, та, як виявилося, вибрав собі не найкращого учителя, хоча я впевнена, що це не стане перешкодою на його творчому шляху в “Крок у ROCK”.

Кожен з вас!

Так, саме кожен з вас теж заслуговує на звання кращого адміна, адже протягом усього року Ви пропонуєте нам новини, повідомляєте про цікаві події, вказуєте на помилки та неточності, за що ми безмежно вдячні.

З любов’ю ваша журнальна писака Ксю:)

  • Tweet