Молоді, енергійні хлопці, закохані в музику з ранніх літ – гурт КІРІК

0

Як запевняє більшість місцевих музикантів: «Кіровоград – музичний центр України». Одне з перших місць, серед вподобань містян, займає рок музика. І це не дивно, адже в Кропивницькому велика кількість рок-гуртів. Деякі з них відомі на всю Україну (Dart, KillScreaM, Внутри звука, XZillion, Солнце Чернозем …), а деякі тільки розпочинають свій творчий шлях, та можуть, поки що, тільки сподіватись на визнання.

З одним із таких початківців, я і хочу вас познайомити. До вашої уваги рок-гурт КІРІК (м. Кропивницький).

 

Про них хочеться сказати – «молоді, енергійні хлопці, закохані в музику з ранніх літ». Засновник гурту – Андрій Хомяков, навчився грати на гітарі самостійно. Навчаючись у школі він познайомився з Олександром. Тоді з’явилась на світ промо-версія гурту. Доленосна зустріч членів колективу відбулась завдяки безмежному захопленню музикою. Так, басист Максим та барабанщик Олександр  познайомились у музичній школі, потім до них приєднався гітарист Сергій .

 

Сергій: «Я в групу прийшов наприкінці 2013 року, ну в принципі відтоді КІРІК і ознаменував свій творчий початок. А потрапив я в склад гурту, можна сказати випадково. З Андрюхою в школі одній вчилися. Він з 7 чи 8 класу переїхав. Після того бачились декілька разів, деколи спілкувалися. Купив я собі першу електрогітару, і в Андрюхи щось спитати в цьому плані хотів. А він такий: “Слухай, а ми гітариста шукаємо. Приходь на репетицію”. Якось так і почалося.»

 

Авторами текстів та музики, є Андрій та Сергій. Але остаточний варіант, такий яким ми з вами його чуємо, з’являється після обговорення колективом.

 

«Тільки коли ми збираємося разом, аранжуємо її, кардинально змінюється будь-яка пісня.»

Свій перший концерт, хлопці відіграли у 2014 році, у Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства, з нагоди Дня Святого Валентина.

 

Від тоді команду почали запрошувати на різноманітні заходи та концерти. Так і розпочалось творче життя гурту Kirik.

 

На сьогодні, склад гурту зазнав деяких змін, а саме з’явився барабанщик Павло, який замінив Сашу.

Зараз склад гурту такий:

Андрій – соліст та гітарист,

Сергій – гітарист,

Максим – басист,

Павло – барабанщик.

Не зважаючи на перипетії та складнощі в житті учасників, хлопці зробили два студійних записи, які увійдуть в їх перший музичний альбом.

 

Автор: Анна Бабіч


Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Все почалося з мрії. З мрії грати та створювати, не обмежуючи себе жодними рамками. Поєднавши мотиви сучасного українського поп-року з надзвичайною відвертістю думок та почуттів, ...