Троє на Дивані. Від мрії до життя.

0

Все почалося з мрії. З мрії грати та створювати, не обмежуючи себе жодними рамками. Поєднавши мотиви сучасного українського поп-року з надзвичайною відвертістю думок та почуттів, з’явився гурт «Троє на Дивані».

Складова частина гурту «ТнД» – це талановиті музиканти Дніпропетровщини, кожен з яких має свої унікальні здібності. Але головною особливістю гурту зі Сходу є україномовність у текстах і у настроях.

Це така музика, яка не залишає байдужим, бо в ній є життя, є вихід емоцій, які переживаєш глибоко в середині. Разом з музикою «Троє на Дивані» можна вирушати у довгу подорож, коли хочеться помріяти і забути про все інше. Разом з цією музикою можна веселитися і плакати, йти до цілі і відпочивати по дорозі до неї.

Пісні «Троє на Дивані» – це і є саме життя. Це те, що приходить, сідає поруч і починає литися словами та мелодіями. Часом – це затишок, атмосферність, «ламповість», часом – енергія та напруга. Вирішувати тобі, що буде сьогодні! Адже, залежно від настрою, пісні будуть відкриватися знову і знову.

Відкрий для себе щось нове разом з «ТнД»: https://vk.com/troe__na__divane


поп рокТроє на Дивані

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Dimicandum

Неперевершене звучання, тексти, які заставляють задуматись про наше існування, чудовий вокал – це все можна замінити одним словом: Dimicandum. Ці хлопці вміють і знають як ...