Dimicandum

0

Неперевершене звучання, тексти, які заставляють задуматись про наше існування, чудовий вокал – це все можна замінити одним словом: Dimicandum. Ці хлопці вміють і знають як писати те, від чого в людей «мурашки» по шкірі.

Назва гурту, «Dimicandum», з латинської переводиться як «боротись», «потрібно боротись». Що ж до жанру, в якому вони грають, то він досить складний і водночас цікавий. Atmospheric metal – музичний напрям, який увібрав в себе певні елементи з таких жанрів: melodic death metal, doom metal, gothic metal, heavy metal та thrash metal. Від першого жанру ви почуєте мелодійність композицій та гроулінг, від двох наступних – атмосферу, протяжність та тематику пісень, а від останніх двох – драйв.

Історія гурту розпочалась восени 2008 року, після довгих пошуків стильового направлення, автор музики та вокаліст Роман Семенчук вирішив створити щось нове, унікальне (як бачимо зараз, цей задум втілився в життя на всі сто). Перша репетиція гурту відбулась в квітні 2009 року, після чого розпочалась робота над написанням матеріалу для майбутніх шедеврів, а через місяць гурт дає свій перший концерт.

10 жовтня 2010 гурт виклав в мережу Інтернет свій дебютний ЕР під назвою «Sumerian’s Warning», в нього ввійшло три пісні, а запис проходив на київській студії «Max Morton’s Amazing Music Workshop».

3 березня 2012 року відбувся реліз першого повноформатного альбому «The Legacy Of Gaia», записаний на «Metal Scrap/Total Metal Records». До альбому увійшло 8 композицій. Неперевершене звучання кожної з пісень, лірика заснована на вченнях давніх шумерів та новітніх досягненнях науки. Вона заставляє задуматись про те, що ж буде завтра і чи воно взагалі настане, оте завтра. Рядки з пісні «Sumerian’s Warning»:

Water will rise up to the clouds
Vulcan will born all cities down
Nibiru is coming through the time
To remind us who we are….
_____________________
Вода підніметься до хмар,
Народжений вулкан поглине всі міста,
Нібіру мчить крізь час,
Щоб нагадати нам, хто ми є…

Також на рахунку гурту участь в таких фестивалях: «Рок – Хвиля 2010», «MetalHeads Mission – 2011», «Залізний Жовтень – 2011», «Halloween Metal Fest – 2011», «Файне місто – 2015», на яких вони ділили сцену з такими виконавцями: «Маврін», «Kataklysm», «Vomitory», «Inferno», «InСайд», «Mysterya», «Jinjer», «Morphine Suffering», «HELL:ON».

Склад гурту:
Роман Семенчук – вокал, гітара, музика, тексти;
Сергій Сметана – гітара;
Тимур Войко – бас-гітара;
Єдуард Саркіц – ударні.

Колишні учасники:
Олег Адітон – гітара;
Антон Скриннік – ударні;
Анастасія Логінова – клавіші.

Слухаючи цю групу, задумуєшся над існуванням людства, про кінець світу, над тим, до чого приведе байдужість людей, які нещадно знищують нашу планету, розв’язують війни:

We’ve forgot why we live,
We’ve forgot why we are here…
__________________________
Ми забули, хто ми є,
Ми забули навіщо ми тут.
(уривок з пісні «When the Sun Burns Out»)

Тексти заставляють задуматись, а музика дарує безмежну насолоду при прослуховуванні.

З альбому найбільше виділяється пісня «At the Gates of Ishtar» – спокійна та лірична композиція, єдина з альбому, в якій відсутній гроулінг та скрім. Починається гітарною партією з приємною мелодією, а згодом до неї приєднується чудовий чистий вокал, звучання якого журналісти порівнюють з вокалом Джеймса Хетфілда (Metallica) та Девіда Ковердейла (Whitesnake, Deep Purple). Також у пісні присутні просто неперевершені соло, звучання яких продирає до самих кісток. Як вже згадував вище, в цій пісні ви не почуєте ні гроулінгу, ні скріму, але вони вам точно сподобаються в інших композиціях.

Найдіть пісні гурту в інтернеті, а ще краще, підтримайте гурт та купіть в них диск з піснями, бо вони вам точно сподобаються. І на кінець хотів би добавити: в 2016 планується вихід нового синглу під назвою «Cloud Mind», не знаю як ви, а я чекаю виходу цього синглу з нетерпінням.

Автор: Роман Олексин | Крок у ROCK


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Що краще – кричати чи мовчати?

Ти не питай мене чому На все всьому своя пора – ці слова Петі Зарудного є досить влучними, адже сьогодні ми обговоримо таке питання: «Що ...