"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Що краще – кричати чи мовчати?

wPHyBVOlLy4
Ти не питай мене чому
На все всьому своя пора

– ці слова Петі Зарудного є досить влучними, адже сьогодні ми обговоримо таке питання: «Що краще – кричати чи ж мовчати?» Давайте зараз прослідкуємо за нашими виконавцями і побачимо, що вони нам радять.

Почувши тему, ви, напевне, згадали пісню «Мовчати» Скрябіна. Що ж він нам каже? А хоче він донести таку думку: про деякі речі не варто казати, але коли все переходить межу – можна і кричати. Є моменти, коли просто не потрібно говорити. Треба розуміти, що, коли і як. Про це і говорилося в першій цитаті.

Звернемося до трішки важчої музики та до Віктора Новосьолова з його гуртом АННА. Хлопці не можуть вже ні мовчати, ні кричати. Як вони самі сказали: «Та насправді це ілюзія, між нами стіна. Ти німа, ти німа, ти німа». Можна далі не говорити, тут все зрозуміло – суцільний розпач.

Женя Галич з хлопцями з O.TORVALD навіть назвав одну зі своїх культових пісень – «Мовчи». І вона дійсно сподобалась прихильникам. Але тут потрібно задуматися над змістом, бо не настільки вона проста, як здається на перший погляд.

Але ж не всі кажуть сидіти тихенько десь в куточку й мовчати.

Хлопців з гурту «Восьмий день» так все дістало, всі маски й обмани, що вони вже на межі, тепер просто не можуть мовчати, а сильно хочуть кричати.

Наступні, і останні на сьогодні два гурти говорять нам геть не те, що попередні. Давайте зараз поговоримо про команду, яка співає для молоді, але не як більшість – соплі і ла-ла-ла, а в своїй так званій жорсткій манері. Думаю, ви здогадалися, що мова йтиме про [SALE]Only. У них є пісня під назвою «Кричи, что ты жив». Музиканти закликають діяти, кричати про те, що живі, не лінитися та йти до мети (щось я розговорилась на закінчення статті).

А ось логічним завершенням буде пісня гурту Дикі Серцем «Кричи», у якій немає ніяких чітких правил, ніяких кардинальних закликів. Ви можете зробити свій вибір: хочете кричати – будь ласка, хочете мовчати – вам і це ніхто не заборонить.

Отже, любі мої, думайте своєю головою та не забувайте, що на все своя пора.

Автор: Іванка Панасюк

  • Tweet