"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Garage Rock School – Birthday Festival vol.5

20161118-img_8262

«Концерт у двох словах – дуже хороша річ. Приємно, що є люди, яким не байдуже, які намагаються робити щось для музики в нашій країні, а тим більше для рок-музики! Наша молодь – величезні молодці!” – Олексій Шманьов про фестиваль, присвячений святкуванню 5 років Garage Rock School, який відбувся 18 листопада в місті Луцьк у кафе «Стоп-кадр».

 

Значна кількість лучан і гостей міста вирішила відвідати це дійство, і, скажемо чесно, недаремно. Розпочали фестиваль ще зовсім юні, але вже з великим багажем знань учні рок-школи. Зі сцени впродовж усього вечора від цих музикантів лунали хіти, які знали більшість слухачів, а саме пісні таких виконавців як «Anberlin», «The Pretty Reckless», «Hollywood Undead». В учнів була можливість виступити з вокалістом гурту «Карна» Олексієм Шманьовим, який відреагував на молоде покоління рокерів ось так: «Дехто відверто здивував якістю виконання! Із задоволенням заспівав з пацанами нашу пісню “Чекати буду”. Мої хлопці сказали, що їм сподобалося (посміхається). Слухали ж зі сторони». Доволі великим був ще й інший сюрприз: виконання однієї з композицій разом з гуртом «Workplace». Згодом на сцені появився навіть організатор фестивалю й рок-школи загалом – Володимир Хомич.

Не лише учасники рок-школи постійно з’являлися на сцені чи зникали з неї, а й чудові ведучі – Вікторія Жуковська та Славко Мазурок. З властивим їм гумором та вмінням зацікавити аудиторію вони провели не один цікавий конкурс, на якому розігрувалися сертифікати на навчання в рок-школі. Не вистачало лише «дредастого» чуда.

Окрім музикантів-початківців з власним матеріалом завітали друзі з Поляндії, а саме гурт «Workplace». Вони розігріли атмосферу й зібрали доволі велику кількість людей. Впевнена, що багато нових фанатів з’явилося в них після веселої п’ятниці. Хлопці, які грають панк-рок, розпочали цей вечір, і протягом усього фестивалю веселилися, як тільки могли.

Відкриттям для більшості (та й для мене) став гурт «Dearly Beloved», який прибув до нас із Канади й показав всім, як треба правильно відриватись. Кожен учасник цього колективу має свою «фішку», а разом все це виглядає просто неймовірно. Закінчили вони тим, що запросили всіх охочих на сцену «позапалювати» разом з ними.

І ось о 00.30 на сцені нарешті з’явилися довгоочікувані гуцули – «Карна». Попри втому та пізню пору всі отримали свою дозу неймовірної насолоди від незмінних мотивів про Стефана й почули таємничого Полтергейста. Карна змогла закінчити цей вечір так, що він запам’ятався всім надовго. На жаль, виступ був не таким довгим, як хотілося б, але це не зіпсувало ні вражень слухачів, ні самих музикантів.

До нових зустрічей, навчайтеся, грайте та надихайте. Майбутнє рок-музики творите саме ви, кожен з вас!

 

Автор: Іванка Панасюк

  • Tweet

#КАРНА #Workplace #DearlyBeloved #GarageRockSchool