"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Меломанія

fc184cf02256b0c090f698cd938c760a

Це ж трапилось так, що колись їх долі перетнулися! І, звісно, перетнулися не дарма. Навіть уявити важко, щоб гітарист Тартака – “Муха” і веселий худорлявий вокаліст Графіта – Андрій Хливнюк, колись би не зустрілися! Тоді б, сидячи у своїй орендованій квартирі, вони б не написали свою першу пісню, яку Хливнюк наспівав поки Муха розігрував нову гітару. Муха, а точніше Андрій Самойло, ще з 97-го року був учасником гурту “Тартак”. А в тому доленосному 2004 році цей гурт вже набрав великих обертів на музичній сцені. Отже, якщо і виникла у Мухи ідея зробити з Андрієм спільній гурт, то серйозно до всього цього задуму він відноситися не збирався. У Самойло був Тарак! Та все ж таки свого друга, діджея Валентина Матіюка, з Тартака він тишком-нишком поцупив. І тоді народилося тріо Бумбокс, яке великих ставок на свою творчість не робило – хлопці просто робили веселе музло і кайфували від того.

…ким ми були!

«Штанці б не втратити по дорозі!», – напевне думав Хливнюк, штурмуючи мету за метою. Худенький, молодий хлопець повний амбіцій та ідей, так горів своїм, вже єдиним гуртом, що його очима можна було освітлювати дорогу уночі. Та діджей Валік і Муха ще грали у гурті Тартак і ніхто навіть подумати не міг, що щось може змінитися.

А потім вийшов перший альбом гурту «Бумбокс». Це був 2005 рік. Можливості випустити повноцінний реліз не було, але це не стало у музикантів на заваді. Майже за добу хлопці записали альбом і почали розповсюджувати пісні на звичайних “болванках”. Незабаром їх пісні зазвучали на багатьох регіональних радіостанціях. Так народився і був почутий перший альбом гурта Бумбокс – “Меломанія”.

 

Звісно, чутки про новий гурт, що набирав популярність серед меломанів, дійшли і до Тартака. І в тому ж році гурт дав останній концерт у старому складі, а фанати почули сумну звістку – Муха і Валік залишають гурт… Можливо Положинський не стерпів полігамії колег, а можливо хлопці вирішили, що новий гурт Бумбокс їм більше до душі.  Про це історія промовчала, а Сашко, гордо піднявши ображену голову, шукає нових музикантів на заміну старим. І швидко знаходить!

На заміну талановитому Самойло прийшов Антон Егоров, а підмінити скретч-майстра Валіка взявся Віталій Павлішин, більш відомий, як dj Архітектор. Віталій, до речі, співпрацював з Тартаком ще у старому його складі, тому довго шукати заміну Валіку не прийшлось.

Тартак пірнає з головою в нові проекти, як соціальні, так і музичні, а шалений 2005 рік пройшов для цього гурту напружено, але дуже продуктивно! Гурт випускає альбом під назвою “Первый комерческий”, а наприкінці року − “Гуляйгород”.

Отже, такими яскравими перетинами долі було намальовано цю картину. Те, що розпочиналося як забавка, перетворилося у серйозну творчість яскравого і емоційного гурту. А з далекого 2005 року до нас дійшла “Меломанія”, як свідоцтво початку цікавої і сильної творчої епопеї…

 

Автор: Юліана Караваєва

  • Tweet