Перший треш-метал концерт у Полтаві!

0

Доброго дня, шановні читачі!
26 травня мені випала честь відвідати Перший треш-метал концерт в Полтаві, і я пропоную прочитати Вам, як же це відбувалося.

Це особлива подія, адже такий концерт проводиться вперше за 1114 років. Отже, місцем проведення слугував невеликий паб “Хмільний Бик”. Як на мене, це дуже гарне місце задля того, щоб послухати невеличкий акустичний концерт, але аж ніяк не для такого потужного концерту. Але, у кінці кінців, я виявився неправий.
Цього вечора для нас виступали києвскі команди Crusher та Zombie Attack, харківські The Painless та Murderizer
і полтавський гурт Rising Day.

Почати випала честь харківскому гурту Murderizer. Уся їх програма складається переважно з  каверів на відомі гурти. Першою була пісня “Discharge“, котра дала чудовий старт такому концерту. Вже на другій пісні, котрою був кавер на Suicidal Tendencies, відбувся перший слем, це було чудово. Ще через декілька каверів хлопці виконали три свої пісні: “Pay Pray Obay”, “Land Of No Life” та “Psycho Bastards”. А завершили свою програму кавером на пісню Slayer – “Raining Blood” під який було розігнано перший за весь вечір “сьорклпіт”. Хлопці розпочали цей вечір дуже класно.

Потім, коли всі вийшли на переву, до свого виступу почали готуватися The Painless.
Хлопці також виконали декілька каверів, але основною їх програмою були їхні власні пісні. На мою думку, вони дійсно є повноцінними представниками жанру. Дуже порадувало те, що хлопці постійно знаходилися у непреривному контакті з залом. Також у неділю, 26 травня, ці хлопці започаткували новий вид “стейдждайвінгу”. Справа у тому, що у пабі “Хмільний бик” немає сцени, але є дуже непогане підвіконня, з якого, власне кажучи, закликали стрибати глядачів. По обличчю останніх було видно, що такий екстрім їм лише сподобався.

Наступною була полтавська команда Rising Day. Вони закликали слухачів бути енергічними, воно й не дивно, адже для них велика радість і честь виступати у рідному місті. Початком їхнього виступу стало доволі таки чудове інструментальне інтро. Потім вони продовжили програму піснями зі свого ЕР. Поганою стороною для мене, як для слухача, було те, що вокал не завжди можливо було розібрати та почути вокал, але сама технічність гри на інструментах була просто чудова. Басиста, як і годиться, майже не було видно за довгим волоссям, гітаристи злилися своєю енергетикою із залом, а барабанщик був дуже задоволений ситуацією та по-доброму посміхався. Також, повертаючись до гітаристів, неможливо не сказати, що глядачам настільки сподобалася музика, що вони декілька разів своїми рухами збивали мікрофони.

Далі естафету передали києвській команді Zombie Attack, котра продовжила виступати на вискому рівні, нічим не поступаючись іншим командам. Для того, щоб їх послухати, до сцени прийшли майже усі глядачі. Рух став набагато виразнішим, люди сильно проникнулися духом музики цього гурту, було приємно за цим спостерігати. Закінчили свою програму хлопці кавером на пісню з шикарною назвою – “Going to the Bar”. А потім виконали ще одну композицію на біс.

Ну, а завершити концерт випала честь києвській команді – Crusher. Хлопці одразу захопили зал своєю енергетикою та охоче ділилися нею із слухачами. Саме під час їх виступу “підвіконний дайвінг” став набирати велику популярність, майже усі почали стрибати з нього. Під музику Crusher дуже багато людей мотали своїми патлами, навіть ті, у кого їх майже не було. Було дійсно приємно за цим спостерігати. У середині виступу почалися проблеми із мікрофонами, але вони були вирішенні швидко. Ну, а на завершення хлопці приготували те, чого, на мою думку, неможливо було зробити у такому маленькому залі – Стіну Смерті! По обличчях глядачів було видно, що усі вони були шоковані, але це їм сподобалося.

Хотілося б виразити подяку музикантам, за те, що вони підтримували зал та контактували з ним, створювали такі чудові емоції, такий драйв та атмосферу; організаторам за те, що, не дивлячись на усі труднощі, концерт таки відбувся і подарував нам стільки емоцій та глядачам за їхню енергію.

У повітрі панував дух драйву, котрий захоплював усіх і кожного, хто опинився на цьому концерті. Ходіть на концерти, адже ніде Ви не знайдете такої потужної атмосфери, котра б заряджала Вас силами!

Автор: Микола Буняк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Справжні кавери.

В наш час дуже багато музикантів які вивчили 3 акорди, летять на сцену грати «кавери» на улюблених виконавців. Не варто казати, що від цього страждає ...