"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

7bqN8XT5yl0

Грандіозне повернення Hell Street!

noQlC1-npIk

Рок-бенд Hell Street вкотре, наче фенікс із полум’я, з’являється на сцені – і вже в новому складі. І ось, на концерті Millenium Tunes, у суботу 5 жовтня 2013 року, всі прихильники львівського рок-н-ролу мали змогу бачити один із гуртів-ветеранів знову на сцені!

Офіційна дата заснування рок-гурту – 17 вересня 2007 року. У Hell Street часто змінювався склад, та це не завадило музикантам незмінно збиратись та створювати нові пісні у стилі hard’n’heavy. Сама команда визначає свій стиль як drink’n’roll, який має риси олдскульної музики 80-х років ХХ століття.

На даний момент у Hell Street такий склад: гітарист Назар «Жаба», вокаліст Олександр «Loud Gun», басист Вадим «Прапор» та ударник Максим «Шальоний Макс». Ця харизматична четвірка показала себе на концерті надзвичайно вдало. Запальні мелодії, хардове звучання, олдскульний зовнішній вигляд музикантів – все це створило дуже приємне враження. Зробивши ставку на рок-н-рол, Hell Street виграли джек-пот на цьому концерті – адже ніхто не чекав, що напівзабутий навіть слухачами колектив покаже такий високий клас виконання. Тексти, написані українською та англійською мовами, поєднуються із вибуховою музикою. Звісно ж, є у банди і лірика. Пісня «Тінь Вампіра», одна з найцікавіших знахідок групи, теж була зіграна на концерті. Також ми мали змогу почути і нові пісні, такі як сингл «Hey, Bullies!» (котрий всі просили заграти ще до того, як прийшла черга) та «Can’t Smile Without You». А ще ностальгічно звучали старі пісні рок-бенду: «Алкоголь», «Пустишка», «Модель», «Мустанг» та інші.

Стиль гурту поєднує в собі ознаки хард-н-хеві, олдскульного хард-року та навіть частково глем-металу a la 80-ті. Звучанням рок-бенд на початку свого існування нагадував ранню творчість Guns N’ Roses (улюблена група декого із самих музикантів Hell Street). Надалі стиль розвинувся до типово хеллстрітівського: україномовні тексти із рок-н-рольною філософією та хардовий супровід до цих текстів, посилена партія гітар і велика роль ударних. Зараз гурт виконує пісні і українською, і англійською мовами. Стиль не змінився, лише вдосконалюється з кожним концертом.

Загалом, рок-бенд неперевершено виглядав і ще краще звучав. Цей гурт є одним із знакових для сучасного львівського рок-н-ролу. Якщо ви рок-н-рольщик і не знаєте Hell Street – обов’язково дізнайтесь про них якомога більше, бо їхня музика справді варта цього. Незважаючи на тернистий шлях до успіху, виступ цього рок-гурту в «Міленіумі» був справді дивовижним.

Наостанок можна сказати лише одне: Hell Street справді здивували своїх слухачів у найкращому значенні цього слова.

©Lucy Aston.

 

  • Tweet

Hell Street!