"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Перервана перспектива Дениса Шафоростова. Українець пішов з Asking Alexandria

Він ввірвався в сім’ю «Asking Alexandria» потужним вибухом синглу «I Won’t Give In», задобривши фанатів гурту своїм чистим голосом, гучним скрімом та ідеальним гроулом. Денис Шафоростов показав, як можна стати відомим, викладаючи у YouTube свої гітарні і вокальні кавер-відео улюблених гуртів. Це було крутим стартом, здавалося, неймовірної кар’єри ютуб-блоґера, поки музикант не вирішив поїхати підкоряти Америку, де створив власний гурт під назвою «Make Me Famous». Вже тоді вокаліст «АА» Денні Ворсноп (Danny Worsnop) зв’язувався з Денисом із пропозицією співпраці. Через деякий час гурт розпався, а Денис повернувся до України, де створив новий гурт «Down & Dirty», та  скоро музикант вимушений був його покинути через брак часу, оскільки займався вже й «Asking Alexandria». 

«The Black» став єдиним альбомом “Аскінів”, в якому ми можемо почути нашого земляка.  Неочікуванно для фанів музикант пішов з гурту, лишивши здивованими та спантеличеними своїх шанувальників. Досі не відомо реальної причини розриву відносин між гуртом та Денисом. У своєму відеозвернені Бен Брюс (Ben Bruce) – гітарист і лідер гурту – повідомив, що причиною стала відсутність будь-якого контакту з боку Шафоростова протягом двох місяців, після чого Денис надіслав йому повідомлення наступного змісту: «АА не існує поки я не отримаю те, що належить мені».

Ми не знаємо реальної картини подій, яка могла б скластися в результаті спільного повідомлення або співставлення двох точок зору. Скоріш за все, як це часто буває у відомих гуртах, особливо за наявності такої кількості неочікувано зажитої слави Дениса, музиканти, мабуть, щось не поділили. Але це лише припущення. Шафоростов написав у Твітері: «Я пішов з «АА» тому, що не можу перебувати в гастрольному гурті у цей період мого життя. В цьому немає ніякої драми і я не хочу бути частиною цього». Так музикант відповів на повідомлення глави «Sumerian Records» Еша Евілсена«Якщо Денис заперечує правду, емейли та повідомлення доводять все».

Як би там не було, Денні Уорсноп у жовтні цього року повернувся в «Asking Alexandria» і в ювілейний тур «10 Years In The Black» гурт поїде в оригінальному складі. А ми чекаємо нових проектів і звершень від Дениса та пишаємось ним, і бажаємо ще більших успіхів і невичерпної творчої наснаги.

Журналіст: Влад Доруда

Фото і відео взяті з мережі

  • Tweet