"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Топ-3 костюми на Halloween

1351568544_020

Halloween або Відьомська ніч в останні роки набирає популярності на теренах України. По-своєму, не за стандартними традиціями люди розпочинають влаштовувати певні дійства та вітати одне одного в соціальних мережах. Багато хто просто хоче змінити на один вечір свій образ та налякати свої рідних чи знайомих. Звісно, можна піти в магазин і без зайвих турбот придбати костюм та ходити щасливим, але трапляються й ті ненаситні, які хочуть зробити все своїми руками. Отже, зустрічайте топ-3 костюми від нашого журналу разом з інструкцією по їх виготовленню.

Костюм №1. Назвемо його просто «без голови»

1

 

Можна робити будь-який, головне зрозуміти технологію, яка доволі-таки проста. Для цього вам знадобиться: великий плащ (у нашому випадку сукня та тканина), можна взяти дорожній рюкзак, або ж як на фото манекен, пакети та скотч або супер клей. Інструкція:
1. Одягаємо рюкзак та читаємо далі. Якщо ж у вас знайшовся манекен, то прикріплюємо його так, щоб шия знаходилась вище вашої голови (на фото зрозуміло).

2. Одягаємо плащ так, щоб голова знаходилась на рівні грудей плаща. Набиваємо верх пакетами.

3. Усіма можливими засобами закріплюємо костюм так, щоб він не падав, коли ви будете ходити.

4. Робите необхідний вашому образу макіяж.

 Костюм №2. «Скелет»

2 Нам знадобиться: чорний одяг, папір, ножиці, олівець, біла фарба, пензель.

Як робити: Для початку малюємо та вирізаємо кістки з паперу (вони повинні походити розмірами на ваші кістки, тому перед тим як їх малювати, виміряйте свої власні). Накладаємо трафарети на одяг, пропрасовуємо праскою і розфарбуємо білою фарбою, потім прибираємо трафарети.
Ось костюм і готовий. Доповнюємо чарівно-страшним макіяжем.

Костюм №3. «Смерть»

3

Для такого класичного вбрання вам необхідно буде виготовити довгастий чорний плащ, який можна пов’язати на плечі (із будь-якого шматка темного матеріалу). Також зробіть капюшон, який наполовинку буде приховувати ваше обличчя. Невід’ємну частинку смерті, всім відому косу, можна змайструвати з підручних засобів – картону, палиці та фольги, або ж взяти справжню, головне не сильно всіх лякайте. І звісно ж, або робіть відповідний макіяж, або придбайте маску.

Гарного Вам святкування. Не вбийте там нікого.

Автор: Іванка Панасюк

  • Tweet

Helloween