Прожитий 2016 рік Миколи Лузана: Море Неба на Горизонті

0

Київський pop-rock гурт “MORE NEBA” активно провели рік, що минув. Хлопці видали декілька пісень, відіграли перший сольник та змінили назву колективу перед Новим роком. Детільніше про це ми вирішили спитати в гітариста гурту Миколи Лузана, про що він нам і розповів.

2016-й почався для нас з активної підготовки до великого сольника у Львові. Це був перший повноцінний великий сольний концерт.
За цей рік ми встигли записати декілька пісень, зробити творчу паузу через те що відбувався пошук нового бас гітариста, а також ось під кінець року, а точніше – 25.12.2016 – ми оголосили про зміну назви з Cheeky Cats на MORE NEBA та презентували одразу ж новий сингл під новим іменем, який називається «Горизонт».
Із концертів в 2016-му найбільше запам’ятався великий сольник у Львові в Event Hall KINO 14 лютого на День Валентина. Тому що ми повністю самі займались його організацією і вклали в нього, як то кажуть, душу й тіло. На ньому ж ми відзняли відео і пізніше видали офіціний LIVE з 6 композицій. Над ним трудилась студія BORN VISION.
Найбожевільнішим вчинком 2016-го року було рішення змінити назву після більш ніж півтора роки існування і викинути половину напрацьованого матеріалу з обойми, сісти писати новий. І при цьому не відчувати ніяких докорів сумління.
Злам 16 та 17 років ознаменувався для нас зміною назви так корегуванням жанрового напрямку. Ми відмовились від поп-панкової складової в нашій музиці і вирішили взяти курс на більш атмосферне та альтернативне звучання з суттєвим домішком електроніки. Хоча ми продовжуємо називати це просто Pop Rock. Презентувавши пісню «Горизонт», одразу готуємо ще один сингл, який планується відразу на початку року і який матиме одноіменну назву із самим гуртом.
Далі протягом весни ми плануємо видати ЕР-альбом і підготувати оновлену програму для літніх фестивалів.
Дякуємо всім, хто працює в нашій команді, а також всім, хто слухає нашу музику. Нехай ця любов та енергія буде взаємною у всіх відношеннях.
Бажаємо щоб всі отримали у новому році те, завдяки чому стануть ще на один крок ближче до щастя!)
І тримати музу при собі – щоб 2017-й став урожайним на хітові пісні.


MORE NEBA

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Природа і рок-музика

Сучасна людина надто заклопотана роботою, навчання, буденними справами. Ми завжди чимось зайняті, то пошуком нової роботи, то пошуком власного заняття, яке б приносило задоволення, то ...