Світ в українському році

0

Чи уявляєте Ви який великий Всесвіт? І що ж він для Вас означає?

Перш за все хочу сказати, що світ не такий маленький, як Ви думаєте, але ж і не такий великий. Заплутала? Це добре.
Про те, що наша планета не така вже і велика, як співають хлопці з гурту «Хвилю тримай» у своїй пісні «Крихітний світ». Вони нас агітують жити, як би дивно це не звучало , дивитися в очі своїм переживанням та страхам.

Lama записала свою версію відомої пісні «Sweet Dreams», яка має назву «Світ мрій» – у ній вона уявляє світ добрим та хорошим, в якому немає бід і сліз. Хах, це можливо? Задумайтесь, як гадаєте – цікаво було б?

Про добро в усьому світі співає гурт «Патроничі» у своєму чудовому трекові «Світ наповниться добром». Ця легка, приємна композиція наповнить ним не лише Землю, а й Ваші серця. Залишайте весь негатив у минулому.

А Ви вірите, що світ такий хороший? Ми можемо довести, що він божевільний і не такий вже прекрасний. Про це та про інші його марення Ви можете почути в пісні гурту «Воплі Водоплясова» – «Світ».

Без надії, але і з надією на хороше життя співає гурт «Мерва» у своїй пісні «Зелене світло», якщо ж Ви не до кінця зрозуміли про що я – Вам краще послухати – не пошкодуєте, я вас в цьому запевняю.

А для закоханих – всім світом може бути одна єдина людина. Не вірите? Так послухайте пісню гурту «Друга Ріка» – «Мені так мало тут тебе». Ви запитаєте – що ж тут такого? Світ не існуватиме без однієї людини.

Ця тематика також присутня в популярному гурті «Карна». Вони ладні віддати весь світ, аби їх кохання було щасливим.
«Весь цей світ
Покладу біля твоїх ніг,
Він для тебе, ти ж моя!
Моя мила!»

Думаю тепер ви переконались у правдивості моїх слів.

Отож, світ немає чітких кордонів – любіть його і, можливо, він полюбить Вас.

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Side projects Андрія Кузьменка

Привіт всім. Сьогодні ми поговоримо про людину, яка була щирою, справедливою та просто яскравою особистістю. Думаю, не важко здогадатися про кого йтиметься мова далі. Правильно, ...