"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Прожитий 2016 рік Андрія Кармановича: як “Тінь Сонця” побачив світ

2016 рік був надзвичайно цікавим для всім відомого гурту “Тінь Сонця”. Митці подорожували та ділились своєю музикою з іноземними шанувальниками року. Детальніше про це розказав гітарист гурту Андрій Карманович.

Загалом можу сказати, що рік пройшов доволі вдало: як і для колективу, так і для мене особисто. Ми видали альбом, над яким довго та кропітливо працювали. А головне – запаслися творчими ідеями та планами на наступний рік. 2016 був доволі насичений враженнями та наповнений концертами. У першу чергу запам’яталися подорожі: на початку літа ми виступили на північному заході Польщі в місті Щецин і вирішили, що буде прикро, якщо ми не заїдемо в Берлін (лише 150км). Видався такий собі міні-євротур (сміється). Також побачив легендарний Марсель. А ще цього року я вперше подорожував літачком). Ще у 2016 був, мабуть, найкращий для мене День незалежності – нереальний концерт на заповненій Червоній площі в Чернігові.
Плани? Як то кажуть: “Хочеш насмішити Бога – розкажи йому про свої плани”. Задумувалося багато чого, щось вдалося, щось ні. Але практика показує, що незвершені задачі часто призводять до неочікуваних приємних результатів, і доля пропонує змінити свої плани, які приносять певні досягнення.
За цей рік було дуже багато різних інсайтів. Наприклад, що всі ми різні, як це не дивно. Що треба бути терплячим і лояльним до всього, що відбувається не так, як хочеш, і що ти не можеш змінити. Що в житті треба “пахати”. Можна сказати, що це все я знав з дитинства, але лише зараз прийшло усвідомлення. У новому році шанувальникам буде багато різнопланових сюрпризів. Приємних, звичайно. Скажу лише, що скоріше за все у 2017 вийде альбом, який відрізнятиметься від попередніх, але це все одно буде Тінь Сонця.
Усім-всім, музикантам, слухачам, волонтерам, менеджерам, звукорежисерам, технікам, діячам медіа та організаторам у новому році бажаю величезної кількості концертів, плідної творчої праці, кіловатів якісної та чудової музики. Щоб у 2017 було цікаво всім. Нехай новий рік нарешті принесе всім миру над головою. Бажаю злагоди, тепла, кохання, здоров’я, незламної волі, побільше бажань та їх виповнення. Щиро Ваш, Андрюшка Карманович.

  • Tweet