"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Прожитий 2016 рік Андрія Мицака з “No Limits”: час мотивацій

Продовжуємо щоденний цикл історій українських музикантів на тему: “Чим запам’ятався 2016 рік”. Сьогодні маємо нагоду коротко ознайомитись з найголовнішими подіями в житті львівського гурту No Limits, а саме – гітаристом Андрієм Мицаком, що бачив на власні очі весь творчий процес останніх 12 місяців свого гурту.

Рік виявився досить цікавим. Багато чого зробили, багато чого не встигли, багато чому навчилися. 
У цьому році вперше організували та відкатали тур західною Україною (Луцьк, Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Львів). Оскільки раніше ми ніколи такого не робили, то по ходу виникало багато труднощів, але ми впоралися, й у 2017-му цей досвід нам знадобиться. 
Навесні виступили на одному з найпотужніших фестів країни Main stage Ua в Дніпрі, де розділили сцену з такими монстрами шоу-бізу як Brutto, O.Torvald, Pianoboy, Fontaliza… Після цієї події ми повірили в себе й отримали додаткову мотивацію до роботи. 
У липні виступили із сольником в Одесі, і нам так сподобалося, що вже в серпні знову туди повернулись і відіграли на центральній площі міста в рамках фестивалю вишиванок. 
Ми планували випустити новий альбом, але, на жаль, не вдалося. Напевно, основною причиною стала зміна в складі гурту, що змістило наші графіки. Також планували відзняти кліп, але через погодні умови не змогли реалізувати задумане, і були змушені перенести зйомки на весну. 
На 2017 рік маємо багато планів та надій. Навесні збираємося випустити альбом та відзняти кліп, після чого поїдемо в тур Україною (цього разу не будемо обмежуватися лише заходом). Також плануємо дати декілька концертів за кордоном. Зараз ведемо переговори з організаторами фестивалів, тому сподіваємось, що у 2017 нас буде, де послухати.

Музикантам бажаю творити нову якісну українську музику, а слухачам відкривати її для себе та отримувати задоволення.

Автор: Наталя Тимків

  • Tweet

No limits