"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Прожитий 2016 рік гурту “HEARTFELT”: від “політеху” до фестів

r9tHwgyrcZU

Про свій прожитий 2016 рік розповіли хлопці з Березного – гурт “HEARTFELT”. Судячи з прожитого року, мабуть, вони – найкрутіший ро-гурт свого міста! :)
Що ж такого було в житті хлопців – читаємо нижче.

Для гурту HEARTFELT 2016 рік розпочався досить цікаво! А саме – із сольного концерту в Костопільському районі, що на Рівненщині. Невдовзі нас завпросили в м.Бердичів на концерт пам’яті Кузьми Скрябіна. Атмосфера на концерті була дуже теплою, таке відчуття, що прийшли всі найщиріші люди міста. Ніколи незабудемо ці прекрасні вогники, які гойдалися в повітрі під ритм пісень. В Бердичеві вперше потрапили з хлопцями на телебачення, дотепер сміємося з своїх переляканих облич, коли переглядаємо відео. Приїхавши додому ми з великим натхненням починаємо писати пісню присвячену боротьбі з системою «АНТИСИСТЕМ!». Були заражені атмосферою попереднього концерту, тому пісня вийшла драйвовою. Це був наш перший сингл в 2016 році.
Брали участь в конкурсі “Lviv Music Battle”. Конкурс пройшов круто, але на жаль чи на щастя, в той момент в нас ще небуло бас-гітариста і ми зайняли 2 місце, нам подарували 2 безкоштовних репетиції на крутій реп базі Львова.
Важко не згадати молодіжний фестиваль «Весна політехніки» все було круто, ну окрім організації звісно, але як казав Мирик: «це політех, дєтка» .
Після “Lviv Music Battle” в нас нас нарешті появився Басист ми нарешті нормально зазвучали на репетиціях. Після Приходу Ярослава, ми відразу задумались над написанням нової пісні.. це була пісня «Я музикою живу». Ну і як без спроби зняти перший кліп, хоча 2016 – це 1 рік існування гурту, але, все ж, ми вирішили щось спробувати і за допомогою багатьох зусиль, методом спроб та помилок з допомогою наших улюблених друзів та підписників спільноти ми випустили кліп на пісню «Я музикою живу». Подією літа 2016 для гурту став виступ на фестивалі Зашків, біля Львова, який входить в топ-10 фестивалів України. А саме – перед нашим гуртом стояла місія відкривати фестиваль.
Наступним був фестиваль Горлиця, на який ми приїхали з двома новими піснями: «кожну мить», «патріотична» які ми плануємо включити в запис альбому в 2017.
І ще декілька сольних виступів завершили наше літо.
2016 рік був сповнений добрими подіями для гурту. Зробимо все можливе щоб 2017-й був ще продуктивніший і позитивніший. Дякуємо всім, хто з нами.

Автор: Наталя Тимків

  • Tweet

HEARTFELT