"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Історії музикантів у День Закоханих

14 лютого.
У кожного виникають різні асоціації та думки, коли він згадує цю дату. Для когось це лише 45-й день року; хтось пам’ятає, що це день смерті Джеймса Кука; хтось знає, що 14 лютого англійці Dire Straits почали запис свого першого альбому; хтось святкує день заснування YouTube. Загалом, думок вкрай багато. Але найпоширеніша з них – День святого Валентина. Звісно, частина людей починає готувати різноманітні сюрпризи та приємності своїм коханим, частина ненавидить і навіть згадувати не хоче це свято, хтось жартує, а дехто ридає цілий день.

Отже, напередодні 14 лютого ми запитали музикантів про їхні асоціації та історії, пов’язані з даною датою. Приміром, вокаліст Ворст, драйвовий ведучий та просто чудова людина Мяч Дредбол називає цей день “Днем блювантина”. Сергій Мартинюк (Колос) поділився з нами своїми спогадами про дитинство: «На День Валентина в нашій школі вішали скриньку для анонімних зізнань у коханні. Я теж грішив любовними листами. Мені також інколи писали, хоча до популярних у школі «пациків» я не відносився. Я добре вчився, носив кеди і слухав панк-рок. Для 90-х у Дубно це був повний провал (сміється). Але якось на День Валентина мила дівчинка з молодших класів вручила мені валентинку прямо до рук і збрила. Я до неї так і не наважився підійти. Для чого? У мене з’явився Стівен Кінг у міській бібліотеці».

Для декого з музикантів цей день став початком чогось кардинально нового, як-от для вокалістки гурту Ніагара Віри-Вікторії Папи: “… Моя історія досить рокешна і без ванілі. Одного літнього вечора мене знайомий запросив прийти на репетицію і спробувати себе як вокалістку в гурті ( до того я співала сама)… Я, звісно, погодилась, бо створити гурт збирались музиканти з таких колективів як ТНТ, Inward Path, a це було круто! Завели мене в підвал. Як ми тепер з чоловіком згадуємо, звідти я так і не вийшла вже… На репетиції сидів класнючий гітарист, з яким я 5 років прогулювала пари в підвалі (сміється). З того часу минуло 11 років, тепер ходимо туди інколи всією сім’єю. Словом, любов і рок-музика”.

Схожими спогадами ділиться й Дмитро Арестов, басист гурту “Фаренгейт 451″ : «Наша з дружиною історія почалася саме 14-го лютого. Можна сказати, що ми були знайомі й раніше, оскільки бориспільська рок-тусовка досить велика, тому більшість людей знайомі здалеку. Так само було і в нас до 14-го лютого 2014 року, коли я викладав “ВКонтакті” свіжі фото зі свого першого концерту у складі Фаренгейту. Того ж вечора до мене в друзі додалася дівчина, яку я нібито знаю, але з якою раніше не спілкувалися. Так зав’язалося наше остаточне знайомство. У ході спілкування ставав дивним той факт, що цього не сталося раніше. Отак почалися наші стосунки, що врешті набули форми сім’ї».

Як бачите, асоціації, спогади та історії різні, оскільки ви самі створюєте своє ставлення до чогось. У будь-якому разі ми вітаємо Вас із Днем святого Валентина, а до нас приєднуються хлопці з нового проекту Івана Лузана – гурту MORE NEBA. https://www.youtube.com/watch?v=pn_qMQUpwqI&feature=youtu.be

Кохайте, кохайтеся та будьте щасливими.

Автор: Таня Золотоверхова

  • Tweet