"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Віктор Новосьолов і душевна зустріч з прихильниками в Луцьку

p_ybDk1YdyQ
Душевний вечір із присмаком печальних нот – коротка характеристика зустрічі з вокалістом гуртів “АННА” та “kompas” Віктором Новосьоловим, що відбулася в луцькому барі “Майдан”.

З перших хвилин вечора було зрозуміло, що все буде не по стандарту, а на прихильників чекатиме щось особливе та захоплююче. Перший за 15 років самостійний виступ, на якому відчувалося хвилювання виконавця, який неначе вперше вийшов дивувати публіку своєю музикою. Як зазначив Віктор, “завжди є хтось з тобою поруч на сцені: чи то хлопці з гурту “АННА”, чи з “kompas”, а саме в Луцьку сталося так, що я, самоучка, на гітарі маю виконувати все сам. Я жива людина і можу лажати, що є дуже круто”. Перші ж пісні почали дивувати: нові за звучанням, проте олдскульні композиції налаштували всіх на таємничо-захоплений лад. “Ангели”, “Картини” та “Мовчи” з альбому “Карматреш” просто не могли не зачаровувати прихильників як вокалом, так і енергетикою Віктора. Не на жарт здивував виконавець старенькою пісенькою, виконаною на новий лад – “Ніж”. Шкода лише, що пані Вікторія Жуковська не склала йому компанію у виконанні пісні, прокоментувавши свою відмову так: “З мене такий співун, навіщо ж людей лякати?)”. Експеримент вийшов доволі цікавим та неочікуваним, бо публіка чекала драйвого та екстримального вокалу, а натомість отримала грайливо-маленьку композицію, яка дуже швидко й надовго запам’яталася. Можливо, у багатьох присутніх у голові на той момент були слова з репертуару хлопців “наші серця наповнила зрада”, адже найцікавіше музикант залишив на солоденьке – пісні гурту “kompas”, які більше ніж сподобалися слухачам. Моменти ейфорії – ось що було під час виконання композицій “Один” та “Стриманість”.
Вищезгадана Вікторія Жуковська наголосила на тому, що концерт був дуже душевний. Віктор упродовж усього заходу розповідав прихильникам про свій творчий шлях: епічний момент знайомства з майбутніми колегами по гурту; хвилювання на першій репетиції; вибір назви. Ексклюзивно для луцької публіки він зіграв пісню-експеримент в іншому, не притаманному для нього жанрі. Також усі охочі могли поспілкуватися з виконавцем на будь-які теми.
Віктор нагадав присутнім про сумні події, що відбулися на Майдані кілька років тому, й оголосив про хвилину мовчання, після чого зіграв пісню, яка була написана ним і його хорошим другом Василем Прозоровим – “Ствердження”.
Час минув дуже швидко й емоційно. Акустика, хороший вокал та щира атмосфера – ідеальний вечір суботи.
Відвідуйте такі заходи та набирайтеся сили, і все у вас буде добре!
Автор: Іванка Панасюк

  • Tweet