Джої Джордісон розповідає про свій новий сайд-проект.

0

“Я працював над новим матеріалом для Slipknot з кінця “All Hope Is Gone” туру. Після закінчення в мене було так багато матеріалу, що мені довелося зробити крок назад і припинити працювати над цим,” пояснює Джої. “Час було вибрано неправильно. Але в мене набралася ціла пачка матеріалу який дійсно був міцний і важкий. І я почав працювати у зовсім іншому напрямку. Я зфокусувався на великій кількості пост-панку і індастріалі, який я так давно любив і почав тикати туди супер важкі і брутальні гітари поверху всього. Так я почав. Це зайняло в мене пару років, поки я дійшов до цієї точки але з гордістю можу сказати – це найбільш “кайфове” з усього, що було в мене в студії. Я не можу дочекатися, коли ви почуєте ці речі.”

“Я сам зробив більшу частину роботи в студії але зараз в мене є Джед [Strapping Young Lad] і Кріс [Darkest Hour] щоб грати соло партії,” додав Джої. “Кріс Ренна [Nine Inch Nails] грає на клавішах, синтезаторі і тому подібне. Також в мене є невідомий чувак на вокалі. Його ім’я Генрі, він дуже талановитий і чудовий вокаліст. Я не хочу когось відомого на вокал у цьому гурті, так як потім воно стане ще однією супер групою, а це не те, що я хочу.”

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Образ сонця у рок-музиці

В будь-якій культурі сонце асоціюється з чимось світлим, теплим, хорошим. Погодьтеся, що коли сонячно – то і настрій кращий, ніж коли на небі похмуро. В ...