Інтерв’ю з The Painless.

0

26 травня у Полтаві відбувся перший треш-метал концерт, про який детальніше Ви можете прочитати тут.
Мені вдалося взяти інтерв’ю у однієї з виступаючих команд – The Painless. Це – молодий харківський треш-метал гурт. Їх музику Ви можете послухати тут. Хочеться подякувати хлопцям за те, що вони допомогли мені та приділили увагу.
Насолоджуйтеся! ;)

Дійові особи:
Євген Шамарін – барабанщик
Олександр Петричук – бас-гітарист
Сергій Краснокутський – гітара
Роман Яровий – гітара, вокал

 

КРОК У ROCK: – Чи не могли б Ви розповісти про ваш гурт у декількох словах?

 

Євген: – Наш гурт, вже у складі The Painless, був заснований у 2010 році. До цього був гурт Orion, основним напрямом музики якого був також треш-метал. І, так сталося, що Сергій Краснокутський покинув цей проект, і останній припинив своє існування. До мене приєднався Олександр, якого я знайшов по оголошенню, а потім і Роман Яровий. Згодом до нас знову вирішив приєднатися Сергій, і ми почали знову грати той матеріал, котрий грали під час існування Orion`у. З тих пір склад не змінювався.

Олександр: – Насправді, склад змінювався, але, це не так важливо.

 

КРОК У ROCK: – Нещодавно Ви випустили свій перший EP під назвою “FIGHT”, щось змінилося у житті гурту?

 

Євген: – Насправді, нічого кардинально не змінилося. ЕР – це можливість разповісти про нашу музику великій аудиторії, знайти нового слухача. Ал. надалі, ми хочемо зробити запис кращої якості, щоб люди, котрі цікавляться нашою музикою, змогли почути нас більш потужніше, краще та серйозніше.

 

КРОК У ROCK: – Треш-метал – музика протесту та ненависті. Проти чого протестуєте Ви?

 

Олександр: – Просто, музика протесту – це панк-рок. Треш-метал несе у собі конкретний протест проти якихось об’єктів або дій, котрий виражається у пісні, або декількох піснях. Особисто для нас,  це гострі соціальні моменти, якихось їх тонкощі. Це не загальний протест проти чогось конкретного.

Євген: – Можу сказати, що ми, перш за все, робимо упор на музику. Те що відбувається у нас у душі – це стає музикою. Спочатку ми думаємо, якою повинна бути сама музика, а текст вже потім, в останню чергу.

 

КРОК У ROCK: – Котра з Ваших пісень подобається Вам більше всього і чому?

 

Роман: – Мабуть, для мене це Silent Revolution. Вона швидка, потужна та актуальна.

Олександр: – Мені дуже складно відповісти, яка пісня найулюбленіша. Наприклад, по тексту мені ближче всього Fight, я знайшов у ній свій таємний сенс. Справа у тому, що у деяких російських рокерів склалася традиція – шукати сенс у піснях. А у музикальному плані улюбленої  пісні немає – всі гарні.

Сергій: – Усі пісні для мене улюблені, в усі композиції ми вкладали багато старань та емоцій. Якщо говорити про динаміку, то мені більш за все до вподоби Fight; по розмірності – Step Aside, котра не ввійшла на наш ЕР. А так, вони, дійсно, усі улюблені. Не можу виділити для себе якусь одну.

Євген: – У мене така ж ситуація, як і у Сергія. Кожна пісня для нас особлива. Усі пісні, які ми написали – це ми самі.

 

КРОК У ROCK: – Як Вам можливість виступити на першому треш-метал концерті у Полтаві, як відчуття?

 

Євген: – Насправді, це доволі незвично. Полтава – маленький світ, у якому такий концерт відбувається вперше. Люди не звикли. Наприклад, у нас, у Харкові, люди вже звикли до треш-метал концертів. Нам приємно бути одними з перших, хто буде виступати в Полтаві на такому заході.

Роман: – Я не чув, щоб у Полтаві у останній час таке було. Але те, що це, усе ж таки, почалося – дуже круто! Ще краще буде, якщо організатори будуть робити щось у цьому напрямку і далі, ми будемо цьому лише раді, підтримаємо це! В 2009 році Полтава була не така, але, якщо зараз у Полтаві «метал-рух» вийде на новий рівень – це піде тільки на користь. Такий постійний рух є лише у Києві, але Київ – не такий вже і важливий. Потрібно розвиватися.

Олександр: – Для мене це – велика честь, бути одним із перших. До того ж, Полтава – дуже душевне місто. Ми з хлопцями маємо великі надії на це місто, хочемо повернутися сюди ще.

Сергій: – Це дійсно гарний початок, я лише підтримую це , і хочу, щоб усі інші міста також почали робити те ж саме. Тому, якщо є бажання – будемо робити для цього усе.

 

КРОК У ROCK: – Коротко про плани на майбутнє.

 

Євген: – Хочемо записати повноформатний, якісний альбом.

 

КРОК У ROCK: – Ну, і у кінці, побажання нашим читачам.

 

Євген: – Слухайте гарну музику, живіть заради мети. Бажаю всього гарного у Вашому житті.

Роман: – Ходіть на концерти, це класно!

Олександр: – Слухайте маму та The Painless!

Сергій: – Слухайте гарну музику незалежно від того, до якого жанру вона належить. Робіть правильні висновки, не поспішайте. І найголовніше: не відносіться до речей упереджено. Тоді все буде файно.

Автор: Микола Буняк
Фото взяте з офіційної групи The Painless.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА. Еst. 2004

ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА – українська рок-група заснована в 2004 році в Черкасах під назвою «Эффект бабочки», що було змінено через збільшення кількості україномовних пісень у творчості. ...