Урок ОБЖ від Крок у ROCK: Як вижити в умовах OPEN AIR.

0

Привіт, мій палкий до знань друже! Ти , мабуть, здогадуєшся, що фестивалі відкритого формату потребують дотримання особливих правил. Як же вони виглядають?

Напевно, ти сьогодні прокинувся у своєму теплому і зручному ліжку. Можливо й не зовсім в своєму, але головне – в ліжку. А що, якщо я розкажу тобі про те, як прокидатись в умовах фестивалю на відкритому повітрі, тобто фактично під відкритим небом?

Якщо ти, мій неформальний читач, уважно читав третій номер журналу (якщо не читав – то виправляй ситуацію), то ти, мабуть, знаєш про всі найцікавіші літні фести, а поки твої батьки будуть думати, що ти влаштовуєш няшний пікнік з друзями – ти будеш випробовувати мош та слем (про який ти також читав раніше, ти ж читав?;) на свіжому повітрі.

Отже, перейдемо до справи:

Правило перше: намагайся триматись поближче до своїх, якщо їх немає – знайди нових друзів! Оскільки твоя компанія не дасть тобі пропасти на просторах відкритого фестивалю, ти можеш почувати себе у безпеці. Частково у безпеці…

Правило друге: не плутай намети! Бо непроханих гостей до себе в намет ніхто не чекає, це точно.

Це правило допоможе тобі не тільки не потрапити у незручні ситуації, але й вберегти голову від гарного удару, який остаточно підтвердить: це не твій намет!

Правило третє: відпочивай активніше! Стань королем слем-зони, після чого трішки відпочинь, зігравши у бір-понг із командою, яку ти сам зібрав. А тепер додамо інтересу, читай наступне правило!

Правило четверте (для шанувальників екстріму воно не є обов’язковим): знай міру! Для того, щоб свідомо лягти спати там, де не так страшно буде прокинутись. Дійсно, чому ж так зручно спати роздягнутим та розмальованим усілякими словами та логотипами гуртів, якщо так не зручно в такому стані прокидатись? Хочу зауважити, якщо ти не знаєш міри у вживанні веселих, підбадьорливих напоїв, то є велика вірогідність найнеочікуваніших наслідків зранку.

Ні, у тебе наврядчи з’являться заявки у друзі від десятків людей. Проте свій канал на ютубі, який створили добрі люди з камерою в руках – цілком реальний наслідок активного відпочинку “без міри”.

У той час, як зранку дехто буде шукати свої кеди чи мобільний телефон, тобі я б радив перевірити своє тіло на наявність татуювань. І якщо вони є, тебе врятує лише одне: вони намальовані хною, щоб зранку просто налякати тебе. Тепер у тебе є безліч варіантів для пошуків нових пригод:

• Розповісти друзям, що ти не переймаєшся через тату, цим самим піднявши свій авторитет.

• Сісти разом із іншими рокерами та придумати чудову легенду для батьків. Про те, як твій “пікнік” залишив тобі татуювання та відчуття важкості у голові.

Та й не тільки у голові, оскільки за щастя буде знайти на собі хоч якісь неушкоджені ділянки тіла.

Проте, рано ще засмучуватись! Витруси з-під одягу усіх комах, яким ти надав притулок вночі, та йди слухати цікаві історії про те, яким ти вчора був! Можу заприсягтися, ти не повіриш, що ти так вмієш відриватись!

А самим приємним бонусом буде те, що це була лише перша ніч фестивалю!

Правило п’яте: намагайся не піддаватись на “слабо”. Якщо піддашся на провокацію, то це призведе до ще більш фатальних наслідків, ніж після четвертого правила… Але я знаю, що ти втримаєшся від спокуси, тобі ж не слабо? ;)

Правило 666: харчуйся НОРМАЛЬНО! У тебе є гарна можливість підправити своє здоров’я не тільки веселими напоями, але й їжею, що ти приготуєш разом з друзями на живому вогні. Отож, біжи в ліс за дровами! Будь максимально уважним, щоб часом не підняти якесь «брєвно», яке зранку ти будеш називати жіночим іменем. А також стережись педобіра (суворі хлопці готують його на живому вогні).

Якщо ти не вмієш готувати, то зверни увагу на правило, яке ти зараз читаєш. Намалюй пентаграму та обміняй душу на талант по-о-о-овара.

Коли ж ти та людина, що не вживає зовсім нічого… То у мене для тебе є ще одна дуже корисна порада для покращення здоров’я в умовах відкритого фестивалю:

крім педобіра, дівчат та іншої веселої та загадкової маячні, яку ти знайдеш в лісі, не забудь знайти гриби. А оскільки це урок ОБЖ, тому застерігаю тебе не їсти гриби із червоною шапочкою (вони ще у білу цяточку). Усі інші гриби – цілком їстівні і НІКОЛИ не викличуть у тебе ніяких побічних ефектів.

• Правило сьоме: сувенір на згадку. Я не маю на увазі прямо цілі рукава замальовані автографами гуртів, чи якийсь кльовий мерч, ні. Це все, звісно, добре … Але так банально! Ти можеш привезти з собою додому якусь річ, що замінила тобі м’ячик для гри у бір-понг. Або ж штангу чи кульчик, який ти знайшов у своєму королівстві слем-зони. Чому б ні? Вони ж додають +10 до настрою (частково -20 до інтелекту).

Якщо ти хочеш додати ще більше драйву та нових вражень до свого відпочинку, тоді не купуй квитків на транспортні засоби, а доберись із друзями автостопом! Це не тільки екстремальний та оригінальний спосіб дістатися додому, це ще й прекрасна можливість завести нові знайомства та ознайомити ще більше людей із своєю улюбленою музикою!

Уся команда Крок у ROCK бажає тобі хардового літа та ночей у стилі РОК!

Автор: Вітьок


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Garage Rock School – Birthday Festival vol.5

«Концерт у двох словах – дуже хороша річ. Приємно, що є люди, яким не байдуже, які намагаються робити щось для музики в нашій країні, а ...