Топ-5 кращих рок-жінок 2015 року за версією журналу “Крок у ROCK”

0

1

Даніела Заюшкіна

Маленький ангелочок української сцени, який цьогоріч працював не покладаючи рук і заслуговує називатися кращою рок-жінкою. Навіть якщо Ви не фанат жанру, в якому творить Vivienne Mort, повірте, Дана зможе принести у Вашу душу спокій, гармонію та гарний настрій своїм виконанням, а можливо, й завоює Ваше серце на довгі роки.

2

Катя Гапочка

Її голос вже давно в десятці голосів нової української музики, і це справді заслужене звання. Катя постійно експериментує, змінюється та щоразу тішить слухача новими роботами. І 2015 рік не став винятком, адже навесні відбулася прем’єра нового повноформатного альбому «Лови мої слова», який став гучною заявою про початок нової ери ГАПОЧКИ.

3

Катя Радюк

Юна зірочка української рок-сцени, від якої, мабуть, ніхто не очікував таких успіхів. Але, собі та шанувальникам на радість і ворогам на зло, Катруся зі своєю командою посилено працює, творить, записує нові композиції та впевнено крокує вперед, збиваючи неперевершеним вокалом всі перешкоди на шляху, що заслуговує на повагу та титул кращої рок-жінки у 2015 році.

4

Ліка Адаєва

Багато хто дивується, як в такій тендітній дівчині поєднується ніжність та жіночність і в той же час колосальна енергія та драйвовість. І це справді так, бо ж Ліка здатна за лічені секунди «підірвати зал», коли з головою поринає в роботу (що відбувається постійно), і так само в один момент зачаровувати собою в буденному житті. Погодьтеся, що лише найкращі здатні досягати такої гармонії.

5

Таня Шмайлюк

Хтось вважає, що в цю дівчину вселився Сатана, але, як мені здається, в її душі живе любов до своєї роботи та шанувальників, і саме це дає сили тішити останніх при будь-якій можливості не лише на теренах України, але й за її кордонами. І ми дуже сподіваємося, що колись про нашу країну знатимуть в кожному куточку світу не через неприємні події, які зараз відбуваються, а саме завдяки Тані та її команді.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні