"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

Івано-Франківськ. «New Year Rock Party»

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

Новий рік настав першого січня, однак святкувати його почали ми раніше. Куди там нашим українським гуртам і зголоднілім по музичному драйву фанам чекати так довго?

Наша мова піде про шалену рок-вечірку в Івано-Франківську – «New Year Rock Party», що відбулася 21 грудня 2013 року в рок-клубі «Хрущ на Вежі». «Вежа» – то шостий поверх, а от де ховався чи хто з нас мав бути хрущем, не знаю. Можливо, під кінець паті хтось з самих активних слемщиків і підпадав під його опис, але це вже інша розмова. Та, знайте, в цьому місті проходять систематичні паті, тож неодмінно в список майбутніх справ занесіть відвідування Івано-Франківська. Вартість входу всього лише 15 гривень в передпродажі та 20 гривень в день концерту.

Гурти були підібрано досить вдало засновником паті – Володимиром Григоровичем.

Власне, ось вони. Список відповідає послідовності виступів:

1.Призма (alternative metal)

2.IMPERA (modern melodic death metal)

3.Avalanche Breakdown (progressive metalcore/progressive hardcore)

4.Shadow of Karma (alternative symphonic metalcore)

5.Fight For Future (metal)

6.Slaughtered (thrash/death metal with groove elements)

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

Усі гурти з Західної України. Проте комусь не довелося тратити час на переїзди, адже виступали у своєму рідному місті – IMPERA, Avalanche Breakdown та Призма. Комусь довелося приїздити, зокрема гурт Fight For Future добирався потягами з Радивилова та Бродів. Насправді гурт бере початок з міста Радивилова, що у Рівненській області, а після приєднання нового учасника з міста Броди (Львівська область), стає таке собі Рівненсько-Львівське поєднання. Але то не на стільки головне, як те, що хлопці можуть! Ідемо далі. Гостями були і два гурти з Чернівців: Shadow of Karma та Slaughtered.

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

 

В приміщенні відвідувачів чекав бар, можна було купити собі щось випити. Ще було щось типу кухні, котра на момент концерту перетворилася в гардеробну, її закидали верхнім одягом та чохлами з музичних інструментів. В самому залі була тиснява, люди повсюди, хтось знайшов собі місце і на сходах. Місця було мало – не біда, лиш би гарна музика була.

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

Розпочинав гурт Призма, що виконує альтернативний метал з поєднанням чоловічого та жіночого вокалів. Кудрява дівчинка за мікрофоном в колі хлопців – ось таку от мужню справу відкривати сцену взяла на себе :) Виступати першими не завжди легко, тому що люди ще не достатньо активні, хтось ще тільки доходить до місця зустрічі. Але є плюс – ті голови ще свіжі! А в піснях гурту є що послухати.

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

IMPERA! Потужний франківський гурт. Знову зміни в складі, і нових учасників зустріли гарно. А ж як по-іншому, коли вони вдало себе проявили на сцені та привнесли чудовий настрій та драйв! Привнесли? Зарядили по повній своїми власними піснями й кавером на Rammstein! Власне, учасник гурту IMPERA і є автором створення рок\метал заходів. Респект йому, з цим погодяться усі! То вже як правило – завжди виступають на своїх паті. Добрі хлопці, приємно вас вкотре бачити!

На черзі один з наймолодших гуртів, а їх було два, в яких остаточний склад гурту сформувався у 2012-2013-их роках. Avalanche Breakdown – грають та співають у стилі прогресивного хардкору та метал-кору. Як і кожен з гуртів, ділиться гарними враженнями про публіку та атмосферу. Мали невеличкий негаразд з колонкою, котра (ох, яка підступна!) вимкнулась на деякий час, але все стало на свої місця, і гурт продовжував рвати публіку на шмаття. Крута атмосфера від початку й до кінця!

Даруйте, любителі важкого. Але музика музикою, сцена сценою, але потрібно себе якось гідно поводити перед публікою. Мені, до прикладу, аж ніяк не сподобалися лайливі вирази вокаліста гурту Shadow of Karma. Ви позиціонуєте себе як «неординарні crazy guys», які виконують альтернативний симфонічний металкор. Я все розумію, але тим не менш, будьте чемними хлопчиками. Маю не одну людину, яка не оцінила вашу поведінку. Не всім було приємно стояти там в залі під час ваших слів. За музику дякуємо.

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

Продовжили шматувати ненаситний натовп гурт Fight For Future. Вони приїхали не з пустими руками, а зі своїми дисками та новими піснями «Вставай з колін» та «Зло». Диски можна було придбати, можна було зловити… так, вони їх кидали зі сцени прямо в ту гарячу публіку! Хоча «гаряча» – то ще легко сказано. Люди, що ви приймали того вечора? Дайте мені :) Ну певно доза музики була більше, чим достатньою. То не жарти вам, почули б ті несамовиті крики, побачили б ту мегакозу, складену спеціально для гурту! На біс виконали кавер на SOAD «Toxicity». Два чоловічих вокали, серйозні слова та відмінна музика. Хлопці так добре прокачали народ, що ті в свою чергу вирішили, що усе: то були «вибухові» хедлайнери і декотрі аж не очікували виступу наступного гурту.

Івано-Франківськ - «New Year Rock Party»,

Блискавичний виступ другого наймолодшого гурту Slaughtered завершував передноворічне паті й ніскільки не розчарував хлопців і дівчат, всі разом виплеснули залишки енергії. Їх також викликали на біс. Хлопці не відмовилися, враховуючи те, що на концерт вони привезли свого нового драмера. Різницю в звучанні змогли оцінити слухачі. Гурт вже не вперше приїздить до Івано-Франківська виступати та дуже радіє таким запрошенням, адже високо цінує тутешню публіку, що вміє відриватися і знає толк в паті. Це місто їм як рідне, де їх вже знають.

Що ж концерт закінчено. З Новим роком!

Rock вам в кожну хату. \m/

Автор та фото: Наталі Деметер.

  • Tweet

Avalanche Breakdown Fight For Future IMPERA Shadow of Karma Slaughtered Призма