"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Чим найкраще подорожувати?

Усім привіт! Запускаємо цикл статей, що допоможуть Вам якісно проводити свій відпочинок улітку та в інші пори року!

CaiMnuiyu6k

Так ось, багато з Вас задумувалися над таким питанням: як же ж найкраще подорожувати?

Ми постараємося з різних сторін розкрити усі плюси та мінуси кожного способу.

Розпочнемо з такого виду транспорту, як потяг.

Здавалося б, гірше й не вигадаєш, адже багато людей, шумно, повільно та ще й ніяких пригод. Ви все ще так думаєте? Так ось, спробуймо зруйнувати Ваші міфи чи стереотипи, називайте як хочете. Якщо говорити про нашу країну, то тут зроблено все досить таки дивно, адже до деяких міст та містечок складно дістатися з Вашого населеного пункту, звісно, якщо Ви не живете в Києві чи у Львові. Чи це довго? Можливо, це і довше ніж маршруткою, але тут Ви можете і поспати, і насолодитися компанією, особливо якщо поряд знаходитиметься людина, яка приміром досить голосно спить (думаю, Ви зрозуміли) чи ще щось у цьому дусі. Та якщо серйозно, то ваші попутники можуть виявитися вельми цікавими особистостями. Але є великий мінус – розклад потягів може не збігатися з вашим. Ще ми забули про важливу деталь – вартість. Якщо Ви студент – то це досить хороший варіант, адже знижка в 50% ще нікому не заважала, але от якщо ж її у вас немає, то тут вже треба задуматися. Та в більшості випадків це все одно дешевше, ніж маршруткою. Для прикладу, тривалість поїздки зі Львова до Києва в середньому 8 годин, а повна вартість у плацкарті – 177 грн.

Далі варто згадати те, про що ми говорили раніше – маршрутку.

Цей вид транспорту є швидшим у порівнянні з попереднім. Також маршруткою куди легше дібратися туди, куди потрібно. Та тут не все так позитивно, як здається на перший погляд. Перш за все – вартість квиточка може бути високою, і коли ти відправляєшся в далеку дорогу, то всі фінанси підуть лише на це, а така перспектива не дуже нас і Вас обрадує. Також якщо ви не можете довго їхати і вас починає нудити – то поїздка Вам і вашим друзям запам’ятається надовго. Значним мінусом у довгій дорозі може стати й те, що весь шлях треба сидіти, а це, зізнаємось вам, не дуже і добре. Тривалість поїздки зі Львова до Києва – 6 годин, а вартість – 280 грн.

Думаю, що багато хто з Вас задумувався над подорожжю автостопом.

Страшно? Звісно, але це забезпечить яскраві моменти та знайомства з новими різноманітними людьми. Безпеку ми не гарантуємо, але от швидкість можемо, крім тих випадків, коли поїздка відбувається великими машинами. Незабутні враження у Вас точно залишаться. Тривалість (Львів – Київ) приблизно 6 годин(+/-), вартість – 0 грн.

Трішки безпечніший за автостоп є сервіс Bla Bla Car. Спочатку Ви шукаєте людину, яка готова Вас за мінімальну плату підвезти туди, куди потрібно. Цей спосіб є достатньо швидким, веселим, цікавим та зручним. Тривалість (Львів – Київ) приблизно 6 годин, вартість – 200 грн (+/-).

Найкраще – це власною машиною чи літаком, але вартість буде високою, значно вищою.

Як говорить один хороший Мольфар, подорож можна здійснити на велосипеді, пішки або на байку, а ще краща й оригінальніша ідея – на конях, собачках та верблюдах. Та Ви ж любите тваринок і не будете ними їхати )сподіваємось на це).

Тому обирайте, любі читачі. Сподіваємось, що допомогли у виборі альтернативи. Якщо сподобалася стаття – ставте лайк і чекайте на інші роботи на такі теми: де краще зупинитися, що відвідати й куди поїхати.

Автор: Іванка Панасюк

  • Tweet