"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Океан Ельзи готує сюрприз слухачам перед концертом в Одесі

anYOE7OFZmY

Друзі! Ми продовжуємо тему особливого концерту Океан Ельзи! Гурт підготував для шанувальників ще декілька просто неймовірних, навіть шокуючих сюрпризів! Океан Ельзи в Одесі виконають пісні, які оберуть глядачі концерту!

24 серпня в Одесі на стадіоні “Чорноморець” відбудеться великий концерт до Дня незалежності за участі Океану Ельзи, O.Torvald та молодої співачки Христини Соловій.

Хедлайнер музичного свята – Океан Ельзи – пропонують глядачам самим обрати усі пісні їх виступу в цей день! За посиланнямhttp://www.kyivstar.ua/kr-620/okeanelzy2/ кожен бажаючий може обрати до 10 улюблених пісень ОЕ зі списку. І 25, що наберуть найбільшу кількість голосів, Океанівці виконають на концерті до 25-річчя Незалежності України.

Вже стало доброю традицією для ОЕ проводити 24 серпня концерти в різних містах України. Два роки тому це був Львів. Цього року гостей зустрічає Одеса.

Також до участі у великому концерті запрошені група O.Torvald та співачка Христини Соловій, яка, до речі, саме в Одесі презентує нову пісню, що стане першим синглом з майбутнього альбому виконавиці.

24.08.2016, 20:00
Одеса, стадіон “Чорноморець”
квитки kasa.in.ua

  • Tweet