"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Фестивалі на шару

6

Закрийте очі й уявіть, що ви покинули всі буденні справи й готуєтеся до літнього відпочинку. Ви можете обирати серед безлічі варіантів, але що робити, коли ваше тіло потребує драйвового настрою, а душа музики? Врятувати вас зможе нескінченне фестивальне літо. Атмосфера Open-Air-ів стане для вас справжнім святом, адже їхня насичена програма не дасть вам сумувати, а гарна музика тільки доповнить ваш післясмак відпочинку.

Аби ви повністю занурилися у хвилю фестивального відпочинку, не витрачаючи свій час та кошти, ми представляємо вам добірку фестивалів, які бонусом до гарного настрою пропонують ще й ВІЛЬНИЙ вхід.

17 червня 2016 – “кРок у майбутнє”

Місце проведення – м.Херсон, вхід – ВІЛЬНИЙ.

Драйвовий, потужний, живий, веселий, життєрадісний – саме таким є Міжнародний фестиваль “кРок у майбутнє”. Окрім цього головною особливістю фестивалю є пропаганда здорового способу життя. Вже восьмий за рахунком, він не перестає дивувати своїх шанувальників. Цього року окрім усім нам відомих виконавців з України як «ТОК», «Grimoff», сцену херсонського фестивалю будуть ділити гурти з Норвегії, Італії, Швеції, Латвії та Білорусії.

17-19 червня 2016 – Фестиваль “ЗАШКІВ”

Місце проведення – Львівська обл., с. Зашків, вхід – ВІЛЬНИЙ.

Як повідомляють організатори, цьогорічний 10-ий ювілейний фестиваль “ЗАШКІВ – 2016″ стане наймасштабнішою патріотично-музичною подією нашої країни. Фестиваль приурочений до 125-ої річниці з дня народження Євгена Коновальця. Подія насичена заходами, що сповнені патріотично-історичною, фольклорною й оздоровчою тематикою. Музикальний настрій задаватимуть відомі українські гурти: «АНТИТІЛА», «Тінь сонця», «KOZAK SYSTEM», «ОТ VINTA», «ФІОЛЕТ» і багато інших.

23-24 липня 2016 – “ГайдаFest”

Місце проведення – м. Черкаси, Долина троянд, вхід – ВІЛЬНИЙ.

У липні на мальовничому березі Дніпра в Черкасах буде проведено масштабну культурну подію – дводенний музично-мистецький open-air. На фестивалі втілюватимуться культурно-просвітницькі проекти шляхом налагодження культурного обміну між активною молоддю. Все це відбуватиметься в рамках музичної програми за участі кращих музичних гуртів країни: «Чумацький шлях», «Farinhate», «Кімната Гретхен», «Ангажемент на вівторок» та інших.

28 – 30 липня 2016 – “WOODSTOСK.UA”

Місце проведення – замок Свірж, Львівська обл., вхід – ВІЛЬНИЙ, за умови реєстрації на сайті http://www.woodstock.in.ua

«Вудсток» – один із наймасштабніших і найвизначніших в історії країни рок-фестивалів. Метою проекту є згуртування мешканців різних частин нашої країни за мир, розвиток благодійного волонтерського руху в Україні, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, а також розвиток масової музичної культури. І що, як не музика, може це донести до людей навколо нас?! Головна сцена фестивалю порадує вас справді різножанровими гуртами: «Скрябін» , «ARLETT» , «DETACH», «Дай Дарогу!» (Білорусь), «ТРИСТАВІСІМ» та іншими.

13-14 серпня 2016 – “ШЕ.FEST”

Місце проведення – с. Моринці, Черкаська обл., вхід – ВІЛЬНИЙ.

Й останнім у нашій добірці стає молодий «ШЕ.FEST». Цьогоріч він відбудеться вже втретє, цього разу під гаслом “Твоя незалежність”, оскільки присвячений 25-ій річниці з дня проголошення незалежності України. Традиційно в рамках «Ше.Fest» будуть діяти музична сцена, просвітницька поляна, майстер-класи, ярмарок майстрів, дитячий майданчик і ще ряд художніх дійств. Участь у події візьмуть провідні українські музичні гурти, відомі поети, письменники, художники.

Кір Болтков | Крок-у-Рок

  • Tweet

WOODSTOСK.UA вхід вільний ГайдаFest Зашків кРок у майбутнє фестивалі ШЕ.FEST