Топ-15 найкращих гуртів за версією журналу “Крок у ROCK”

0

Що ж, ось і закінчується 2015-ий рік. Для когось він був щасливим, для когось сумним, комусь приніс нові відкриття, іншим – нових знайомих, друзів, кохання… та будь-що, бо ж нікого не залишив поза своєю увагою. І вже традиційно в кінці року прийнято підводити підсумки, чим ми зараз разом з вами і займемося, а саме поговоримо про 15 кращих гуртів 2015 року (звичайно, їх набагато більше, тому кожен може скласти для себе власний рейтинг).

АННА

1

Коли вже всі опустили руки та перестали вірити в їхнє возз’єднання і почали звикати до проектів «LATUR» і «Kompas», ці хлопці 25 квітня запалили «Завантаження 4» і таким чином гучно оголосили про те, що вони знову разом після дворічної перерви. Думаєте, на цьому їхня іскра знову почала тліти? А ось і ні, вона запалала, як скіпка, на «Бандерштаті», «Файному Місті» та «ZaxidFest». Зараз із впевненістю можна стверджувати: АННА ще доведе, що український рок живе і буде жити (не дивлячись ні на які труднощі) та радувати своїх шанувальників. А сам гурт інтригує своїми планами на майбутнє, представивши два сингли з майбутнього міні-альбому «Ненаситні».

Брем Стокер

1

Перш за все хочеться нагадати, що наступного року гурт святкуватиме своє двадцятиріччя. Задумайтесь. 20 років. Та дехто з впевненістю може сказати, що виріс на піснях Казанцева, і це буде істинна правда. І що ви думаєте, здулися? Так ось не дочекаєтесь, бо в їхніх серцях стільки енергії, яку вони передають своїм прихильникам, що вона в рази більша за енергію, яка виділяється в ході ядерних реакцій. Саме тому, щоб не вибухнути, Брем Стокер заряджав цією енергією фанів на «Бандерштаті», «ZaxidFest», «Мистецтво на руїнах» і багатьох інших проектах.

ВОРСТ

1

Ще одним ювіляром наступного року буде саме цей гурт (так, доволі ювілейний рік прогнозується). Єдине, що їхня банда зібралася відносно не так давно. Але, мабуть, це й на краще, бо, як відомо, амбіції молодих гуртів просто зашкалюють, а у ВОРСТ’у цей показник вдвічі більший. Тому вже з початку року, коли всі більш-менш оклигали від свят, хлопці в кінці січня представили публіці спільну з СВОБОДНЫЙ роботу, що стало гарним початком року, а далі їх вже традиційно закрутило у вихорі фестів, концертів, виступів і тому подібних дійств і донесло прямо у наш хіт-парад.

Карна

1

Ну куди ж без цих гуцуляк? Уявити українську сцену без Карни вже практично неможливо. Мабуть, вже ніхто не сумнівається, що минулорічна ідея поновити діяльність вдалася, адже за цей рік вони змогли довести, що гуцул-метал – це вам не дитячі забавки. Протягом року хлопці розкачували шанувальників новими композиціями та живими виступами. Як виявилося, це було не просто так, бо ж вже восени вони підірвали міста України туром на підтримку альбому «Бомба» і, здається, на цьому зупинятися не збираються.

ПНД

1

Чекали? Я знаю, що чекали. І таки дочекалися. На весні гурт ПНД поновив свою діяльність і почав набирати нових учасників. Не знаю, наскільки жорсткий був відбір, але вже в кінці травня фанати мали змогу насолоджуватися трійком нових демо-записів. Та розслаблятися було ніколи, і хлопці успішно закріпили початок нової ери гурту на великих фестових сценах України, а з того факту, що весняний фестиваль «360» вже чекає ПНД, ми можемо зробити висновок, що наступного року хлопці мають всі шанси знову потрапити в наш «підсумковий топ».

Роллікс

1

Ще одні ветерани української сцени, яких ми просто не могли оминути стороною. З самого початку року гурт інтригував всіх роботою над новим EP. І вже в червні виявилося, що недаремно, бо альбом довів, що є ще порох в порохівницях, а отже, недаремно всі перешкоди у минулому було подолано. І за це Роллікс отримує найбільшу нагороду для музикантів – відкриті серця тисяч шанувальників.

DETACH

1

Та не пасуть задніх і молоді гурти. Одним з таких є DETACH, за яким було приємно слідкувати протягом усього року. Хлопці просто безмежно виросли за 2015 і тому більш, ніж просто достойні потрапити в список кращих гуртів. За весь цей час вони крутилися, вертілися, як білка в колесі, і, знаєте, це таки дало результат: сингл, альбом та відеоробота на одну з пісень. І я впевнена, що це лише початок, а ім’я гурту ще прогримить на весь світ.

JINJER

1

Ще одні наші бджілки, які не покладали рук весь рік і справді гідні називатися кращим гуртом. За рік вони підірвали не лише українські сцени, а й майданчики Європи, зносячи вибухової хвилею своєї енергетики буквально всі стіни в глядацьких серцях. До того ж не забували і про тих шанувальників, які не мали змоги зустрітися з їхньою творчістю вживу, і представили два мегадрайвових кліпи, які отримали найвищу оцінку зі сторони поціновувачів українського року.

LATUR

1

Якщо хтось все ще сприймає цей гурт, як тимчасовий проект, а коли АННА поновила свою діяльність, стали впевнені в цьому на 100%, то спішу розвіяти цей міф. Хлопці, як ми могли помітити протягом 2015 року, не збираються зупинятися, а тим більше покидати цей задум, що не може не радувати. Новий сингл, лайв-відео, до того ж з осені вони інтригують своєю «готовністю на 98%». Що ж, нам залишається лише чекати.

MegamasS

1

Ще одні наші працьовиті зірочки, які заслуговують на похвалу і право називатися кращим гуртом року. Вони успішно стартували ще в січні з EP альбомом «Odin 2», та не зупинилися на цьому і впродовж усього року приносили радість своїм прихильникам новими відеороботами та синглами. Як вони все встигають, залишається лише гадати, та думаю, що це лише початок і з такими темпами MegamasS вже незабаром підкорюватиме сцени всього світу.

Merva

1

Ми чекали, чекали і нарешті дочекалися. Чудовий рівненський гурт Merva дійсно заслуговує бути у цьогорічному списку кращих, адже стільки позитивних емоцій, скільки вони змогли подарувати своїм фанам, друзям та просто знайомим з виходом нового довгоочікуваного альбому та кліпу, дехто не отримує навіть протягом усього життя. Це дійсно майстри своєї справи, яких ще пошукати треба, і у 2015 вони вкотре довели це. Тому щоб гідно дати їм оцінку, просто не вистачить ні слів, ні чисел, залишається лише в черговий раз вмикати їхні композиції та насолоджуватися.

Morphine Suffering

1

Ох, щоб описати цей гурт, практично неможливо підібрати слова. Запальні, веселі, вперті, дружелюбні… за цей рік вони набрали такі пристойні оберти у творчості, що уявити своє життя без них вже практично неможливо. Так, долаючи величезну кількість перешкод на музичному шляху, Morphine Suffering змогли протягом року презентувати свою відеороботу, новий альбом, відправитися у всеукраїнський тур на його підтримку, а тепер потрапити у список кращих гуртів. Ми повинні пишатися такими людьми, адже завдяки їм українське житиме.

[Sale]Only

1

Не назвати цей гурт одним із кращих просто неможливо, адже з нього розпочалася моя робота, про нього була моя перша стаття, і особисто я вважаю, що якби їхній матеріал був поганим, то в мене не було б шансів написати тоді щось хороше. Не хочете вірити мені, повірте тисячам шанувальників, які цього року мали змогу все частіше бачити живі виступи [Sale]Only, а також насолодитися чудовим синглом, і я більш, ніж просто впевнена, що це тиша перед справжнім штормом.

SKINHATE

1

Хоча остаточно сказати назву не можна, бо суперечки навколо буквочок «f» і «n» тривають і досі, але я впевнена, що ця літера нічого не змінить, і гурт так і залишиться одним з найкращих. Першу композицію з майбутнього альбому вони представили ще навесні, влітку рвали концертні майданчики по всій країні, восени світ побачив новий сингл із назвою «Саме зараз». Ось нарешті зима, і здається, саме зараз починається справжня казка, бо ж у планах SKINHATE вихід нового альбому, кліпу та оновлений склад, що, сподіваємося, допоможе їм донести титул кращого гурту і до наступного року.

Vivienne Mort

1

І завершити цей список отримує право перлинка вітчизняної сцени – гурт Vivienne Mort. Вони з впевненістю розпочали цей рік акустичним туром, а через невеликий проміжок часу представили свій третій міні-альбом. А потім пора турів та концертів, вихід нового ніжного синглу і не так вже й давно третього відеокліпу. Кожен повинен розуміти, що це добрячий шмат роботи, який заслуговує на визнання.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Взрив емоцій на Tower Fest vol-2 у Вінниці!

Я хочу зіграти з вами в гру. Загадка: що спільного у початку осені і початку зими у Вінниці цього року? Вочевидь, відгадають лише обізнані у ...