Інтерв’ю з Олексієм Пасько – гітаристом гурту Hell:ON. Спеціально для Крок у Рок

0

КРОК У ROCK: – Ви були засновані восени 2005 року, і виступ вашого гурту перед великою публікою відбувся на фестивалі “Metal Heads Mission 2005”. Розкажіть, як ви туди потрапили?

Олексій: – Так сталося, що наш самий перший виступ відбувся саме на фестивалі “Metal Heads Mission 2005”. Для нас це була дуже значна подія, котра, як я вважаю, і надихнула нас на все те, що ми зробили далі. Щодо того як ми потрапили на фестиваль – все дуже просто, я вважаю що нам просто пощастило, хоча вже тоді ми мали великі амбції і можливо це привернуло увагу організаторів. Ми записали дуже кумедне живе відео. «Геройскі пози» з гітарами, серйозні обличчя, башкотряс. Ну, класика жанру

КРОК У ROCK: – Ваша назва “Hellion” така ж сама як і назва американського хеві-метал гурту, саме через це ви змінили назву на Hell:Оn?

Олексій: – Так, вже після виходу першого альбому ми зрозуміли, що треба змінювати назву, оскількі з цією (Хеліон), шлях до Європи нам закритий. Перший альбом був виданий тільки на теріторії України, тому ми не мали ніяких проблем. А в Європі б із такою назвою жодне дистрибуційне агенство не прийняло б наши диски в роботу. Авторські права і все таке інше. Там до цього ставляться дуже суворо.

КРОК У ROCK: – Що вплинуло на вашу творчість?

Олексій: – Важко сказати. Дуже просте питання і, водночас, дуже складне. Тому відповім так: все що є навколо нас.

КРОК У ROCK: – Як ви ставитеся до того твердження “рок помер” пов’язаного із засиллям гуртів, котрі не грають нічого, окрім каверів на старі хіти?

Олексій: – Я скажу що це дурниці. Хто вважає що рок помер, для того він може і мертвий. А хто вважає по-іншому, у того все добре з ним. Ми регулярно граємо концерти, як в Європі, так і вдома, ми бачили що коїться і в нас, і там, і я можу запевнити – все добре з роком. Люди приходять на локальні концерти, слухають записи, їздять тисячами на фестивалі, а ви кажете він помер..

КРОК У ROCK: – Ваші найяскравіші спогади з першого концерту? Як це було?

Олексій: – Ми дуже хвилювалися, тому програма на 35 хвилин була зіграла за 20. Не скажу що це був наш кращий виступ. Руки тремтіли, серце вистрибувало з грудей, але ми отримали величезний досвід і саме цей, перший концерт, дав нам розуміння – чого ми насправді прагнемо і де ми хочемо бути. На великій сцені. Це – адреналін, це наш наркотик.

КРОК У ROCK: – Ні для кого не секрет, що рок музика переживає зараз так званий “підйом”. У соцмережах ми спостерігаємо сотні спільнот, присвячених рок-гуртам, і піджанрам рок-музики. Але більшість таких “рокерів” є просто мейнстрімниками-одноденками, котрі ще вчора славили хіп-хоп, як істинну андеграундну музику, а сьгодні скандують про те, що єдине, що можна слухати – це рок. Ваше ставлення до таких персон?

Олексій: – З одного боку, дуже добре коли рок-музика стає більш привабливою для людей, це допомагає розвивати музикальну індустрію в країни, а з іншого боку, не треба щоб рок музика стала модним трендом, тоді вона перетвориться на поп-культуру. Не хочу нікого вчити як жити і як поводитися. Я вважаю час все розставить по своїх місцях.

КРОК У ROCK: – Декілька днів тому у світ вийшов ваш новий альбом. Чому ви обрали для нього саме таку назву? Цей альбом можна вважати кращим за попередні?

Олексій: – Думаю, новій, “свіжий”, альбом завжди найкращий для гурту, що його видав. Це найдосконаліша наша робота, і ми дуже багато працювали, щоб вона була саме такою. Назву альбому я побачив під час сну. І захотілося розповісти про це саме так, – музикою. Але в альбомі говориться не просто про «Полювання» в простому розумінні, все набагато складніше, ми говоримо про найдавніші і найглибші інстинкти людини. Про її внутришній світ, мотивацію, сподівання. Слухайте альбом, та шукайте свої відповіді.

КРОК У ROCK: – Ви вже готуєте матеріал для наступного альбому?

Олексій: – Так, робота вже розпочалася. Ми, взагалі, не дуже полюбляємо сидіти і чекати чогось. Я думаю, ми будемо продовжувати ту саму музичну лінію, що розпочали з нашим останім альбомом. Це буде щось посередині між thrash та death metal. Тільки цей раз death буде більше, так що, не слід чекати від нас мелодій типу лай-лай-лай. ;)

КРОК У ROCK: – Які проблеми, на вашу думку, заважають розвиватися українській рок-сцені?

Олексій: – Як свідчить досвід Европи, все сильно залежить від економічного стану країни. Чим краще рівень життя, тим краще розвивається культура. У нас все не дуже добре в цьому плані. До того ж ми все ще боремося зі спадщиною Радянського Союзу, коли рок-музика була взагалі під забороною. Це все наклало серйозний відбиток на саме мислення людей. Я бачу як ситуація змінюється на краще з кожним роком, але, все одно, дуже повільно.

КРОК У ROCK: – Ну що ж, успіхів вам у майбутньому. На останок скажіть, будь ласка. пару слів для наших читачів.

Олексій: – Підтримуйте відчизняне!


Hell:ON.

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні