Дніпропетровський вибух від HELL:ON

0

26 вересня до Дніпропетровську завітали гості, які не відвідували його вже давно. Гурт HELL:ON дає концерт у клубі «Барабан»! Ця звістка розійшлася по всій треш-тусовці міста й квитки почали активно скуповувати.

Що ж, почнемо з опису самого клубу «Барабан», який влітку був на перерві й частково змінив свій дизайн та імідж. Гетто-паб розжився новенькими «бра» біля бару, що нагадують шматки залізних труб, і також з’явився дисковий телефон. Позаду «червоного залу», на глядацькій сцені, з’явились зручні диванчики для перепочинку. В туалеті тепер весело, бо є дискобол й дзеркало із 60х «як у зірок в гримерці».

На самому концерті у «сапорті» перед HELL:ON були місцеві гурти Spirit та Deadlycape, які грали першими та другими відповідно. Spirit − це формація, яка грає рідко, але дуже якісно. Й не дарма, бо в складі цього бенду музиканти з великим досвідом, а фронтмен Скальский вважається одним з найкращих басистів у Дніпропетровську. Хтось каже, що вони грають треш, але я б назвав це треш/дез металом. Такі хворі темпи й соло я чув тільки в дезусі. 220-230 ударів у хвилину! Блін! Я навіть їм повільніше, при всьому бажанні =) Та найбільше мене вразила, мабуть, навіть не швидкість, а техніка, з якою вони рубають на такій швидкості. Зазвичай гурти, які лізуть у такі темпи просто «захлинаються» в партіях й несуть людям какофонію, але це точно не той випадок. Spirit − це міцність, якість та досвід в одному складі. Респект таким хлопцям. Гідний бенд для такого вечору.

Наступними на сцену вийшли Deadlycape. Звісно, виглядали вони після Spirit не вигідно. Молоді музиканти, не зовсім ще зіграні. Гадаю, що їх зірковий час ще прийде, але не на цьому вечорі. Хоча підтримка була.

Й ось ми дочекалися HELL:ON! Гурт, який я особисто вважаю найкращим на сьогоднішній українській треш-метал сцені. Хоча виключно трешем їх не назвеш, бо присутні ще й грув та трохи дезу. Щодо найкращого…мені здається я не помиляюсь на рахунок того, що вони єдині в нашій країні у кого є власні пісні, зіграні з зірковими музикантами, серед яких: Jeff Waters (Annihilator), Andreas Kisser (Sepultura), Marek Pajak (Vader), Andy LaRocque (King Diamond). Так от, HELL:ON надзвичайно енергійні на сцені. Всі музиканти віддаються музиці стовідсотково й це важко не помітити. Вокаліст харизматично відображає всі круті повороти тексту й алегорії, це робить його видатним актором у цьому важкому театрі. Гітаристи трясучи хаєрами легко виграють складні партії, які відточені вже так, як шаблюка у козака. До речі, гурт не соромиться свого українського походження – на їх офіційному лого присутній тризуб. Й це дуже приємно, особливо якщо враховувати те, що HELL:ON вже давно грають і поза кордонами нашої неньки.

В цілому − це був один з найкращих музичних вечорів у клубі «Барабан», який я б радив вам не пропускати у вашому місті. До нових зустрічей.

Автор: Станіслав Потапенко

Фото: з архівів гурту


Hell:ON.

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні