Никакого криминала, лише свобода…

0

23 вересня на шанувальників українського металу чекав сюрприз – новий сингл гурту “Мегамасс”, на який вже давно чекали. Що ж приготували на цей раз хлопці? Відповідь у самій пісні під назвою “Никакого криминала”.

Уважний слухач зразу відмітить для себе актуальність теми, яку обіграли “Мегамасс”: внутрішня свобода особистості, її прагнення до цілковитого контролю над власним “я”, активним діям та сміливим життєвим позиціям. Та все не так просто, як здається на перший погляд. Весь текст пісні має під собою значне підґрунтя, а саме – сни, у першу чергу усвідомлені.

“А я доверяю лишь снам
И я взываю к вам
За всё пред собою держу я ответ
Никакого криминала в моих действиях нет!

Адже чи не так людина отримує в свої руки не тільки власне тіло, але й розум, долю та всі бажання. Саме про це й вирішили зіграти музиканти, ніби прокричати на весь світ свої сміливі ідеї, створити провокуючи образи героїв, використати досить екстравагантні метафори. Якщо весь текст пісні зрівнювати з масштабною історією, то головний герой ототожнює себе з її головними творцями – Богом, Творцем, та навіть Дияволом.

“Сам Бог, сам Дьявол
Сам ангел, сам бес
Брошенный в подземелье ада
Взлетевший до небес”.

Незалежність, яку здобуває герой, дає йому незліченні можливості, звільняє від рамок, які йому диктує суспільство та звичні норми. Бути собою у наші дні – це розкіш, якої не кожен може досягнути. Комусь може бути просто лінь, хтось банально боїться. Вслухавшись у посил “Мегамасс” кожен із нас може відчути себе своєрідним “творцем”. Варто лише захотіти та заглибитись у власний внутрішній світ.

Відчайдушний екстремальний вокал проймає до самої душі, звичні “важкі” партії та чітка басова лінія створюють повноцінний продукт. Чи для широкої аудиторії ? Тут кожен вирішуватиме для себе, починаючи з вельми непростого змісту, і завершуючи манерою виконання. Якість запису синглу дещо відмінна від інших робіт гурту, але це не завадило вивести “Никакого криминала” на високий рівень звучання. Разом з виходом синглу, відбулася й онлайн-презентація кліпу.

Варто нагадати, що гурт “Мегамасс” є одним з найуспішніших на українській метал-сцені. Лауреати на “Кращий метал-гурт України”, постійні резиденти фестивалю “Завантаження” у Львові.

Автор: Біла Вікторія


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Alcalary представили альбом “Один Однажды”

Русско-польский one-made проект Alcalary выпустил русскоязычную пластинку “Один Однажды”. Релиз вышел в формате ЕР и включает в себя 5 треков. Треки записаны студией 4Form Rec. ...