Skystation

0

Ідея. Пошук учасників. Перша репетиція. Перший демо-запис. Перші лажі. Перший сингл. Перший альбом. Концерти. Фестивалі. Міжусобиці всередині. Нові роботи. Шанувальники. Тур країною. Закордонні виступи. Закордонні тури. Це все щаблі драбини життя музичних гуртів. Кожен з них підіймається на якийсь із них. Хтось «зливається» ще на пошуку учасників, а хтось доходить до закордонних турів.

А ви б змогли, навіть не маючи музичної освіти, наважитися розпочати кар’єру, зібрати свій бенд, не маючи грошей на нормальну студію та апаратуру, репетирувати в затхлому татовому гаражі на стареньких інструментах? Готові були б почати вчитися грати на потрібному інструменті вже в студентські роки, навчаючись на абсолютно іншому профільному напрямку, взагалі не пов’язаному з музикою, і поступово дійти до потрібного для участі в гурті рівня. Думаєте, це погана ідея?

А ось і ні. Це вам може довести на власному прикладі лідер гурту Skystation Віталій Очерет. Трохи більше року назад він закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Журналістика» зі званням магістра. До першого курсу ніколи не займався музикою. Вже в університеті він познайомився з Валерієм Калайтаном, який на той час був вокалістом. Виникла ідея. Хлопці пішли в студію і спробували, що вони можуть. Так власне і народився гурт Skystation. Віталій спочатку навіть на гітарі не вмів грати, але в нього було бажання. Отож, методом «ХОЧУ І ЗМОЖУ» він самотужки опанував гітару.

Наступні п’ять років формувався склад гурту. Skystation шукали людей, які підійшли б за характером та могли доповнити гурт. І не так давно до них приєдналися барабанщик Данило Кучеренко та басист Олександр Гондарєв. Вони можуть без докорів совісті називати себе братами, настільки вже стали близькими один для одного.

На сьогоднішній день у Skystation є виданий сингл та записаний EP-альбом, в якому 5 треків. До того ж нещодавно, а саме 20 вересня, в мережі з’явився новий сингл із назвою «Незламні». Тай 2015 рік став доволі вдалим та продуктивним для гурту. Хлопці виступили на Багатьох фестах України: «Woodstock Ukraine 2015», «Південь 2015», «Summer Festival 2015», «Rock Season Festival 2015», «MAXHOFEST 2015», «Black Shadow Festival 2015» (до речі, гурт був організатором цього фестивалю) та багатьох інших. Крім цього взяли участь в «Upgrade Festival 2015», який проходив в німецькому Магдебурзі та зіграв ще два концерти в Німеччині, а це вже говорить про певний рівень та успіх у роботі.

Що ж, Skystation вкотре доводить, що не збирається зупинятися на досягнутому і буде продовжувати збирати натовпи шанувальників та запалювати їхні серця своєю музикою.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні