Суворі хлопці з “Skinhate” вперше відвідали Житомир

0

Надзвичайно емоційною видалась неділя 21 лютого в Житомирі: вперше за вісімнадцятирічну історію свого існування гурт «Skinhate» завітав в гості до міста.

vHhlK3NB0K4

Захід проходив у відомому для місцевих рокерів закладі «Інфорум». Концерт розпочався без значної затримки, публіку «грів» гурт «Hellfound». Житомиряни поділились власними піснями («Режим», «Террор», «Time to payback» та ін.), а також cover’ом на «Territory» бразильців «Sepultura». Після тридцятихвилинного сету місцевих, за справу взялись гості з Орджонікідзе.

Виступ видався різноманітним: музиканти черпали матеріал як з ранніх, так і з нових платівок. Таким чином, «Skinhate» порадував й зрілих шанувальників, що прийшли згадати суворі пісні своєї молодості, і юних любителів важкої музики, яким випала нагода познайомитись з щойно написаним матеріалом. Нова композиція, а також вже відомі «Біль», «Грань», «Як усі», змішались в потужний ланцюг з хітами «Квиток до раю», «Паскуда», «Депресія» та ін.

Шанувальники hardcore-гурту залишились в захваті від поведінки вокаліста Дмитра Кустікова, що «тримав у руках» весь зал під час виступу. Також відвідувачів вразили брутальний вигляд, координація та техніка гри ударника Олександра Кухтіна. Ну, а самим музикантам прийшовся до душі теплий прийом аудиторії і вони пообіцяли завітати в гості ще раз.

-5WbXudNmXk

6EI5WmHHPKY

OUm22gGvyY0

bbllDFstjY8

Дмитро Кустіков (вокал)

IE9N1C8yXwU

LQsTdyBWTSk

Олександр Кухтін (ударні)

M6Xej1HDekk

Гурт “Hellfound” (м. Житомир)

 

Автор: Андрій Микитенко

Фотограф: Таня Павловська


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні